Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én várok el túl sokat?

Figyelt kérdés

22L vagyok, a barátom 24F.

Pár hete költöztem hozzá, de már most elegem van belőle és azt fontolgatom, hazaköltözök a szüleimhez, ugyanis mióta együtt lakunk, konkrétan úgy érzem magam, mintha egy kisgyerekes anyuka lennék.

Semmire se lehet megkérni házkörüli dolgokkal kapcsolatban, mert mindenre van valami kifogása. Ha megkérem, mosogasson el, elkezd hisztizni, mint valami kib4szott kisfiú, hogy hát de ő nem tud mosogatniiii, meg nem is akar megtanulni, mert undorítóóó, ő nem fog a gusztustalan, kajamaradékos edényekhez nyúlkálniii. Ha megkérem, mossa ki a szennyest, közli, hogy hát de ő nem tudja a mosógépet bekapcsolniiii. Egyedül a szemetet viszi le kb. 3-4 naponta egyszer meg amikor hasonló gyakorisággal megkérem, teregessen ki és nincs a mosógépben 4-5 dolognál több, azt megcsinálja, aztán napokig felemlegeti, mikor valamire megkérném, hogy hát de ő levitte valamelyik nap a szemetet meg teregetett, mostmár mindent neki kell csinálni???

(mellesleg előttem itt lakott nála az anyukája, aki kiszolgálta, egész élete során talán egyszer kellett kimosnia egy adag ruhát és ennyi)

Illetve még azért is én vagyok a hibás, ha rosszul van, ugyanis van egy emésztéssel kapcsolatos betegsége és az ilyen betegeknek azt ajánlják, minél gyakrabban egyenek kis adagokat, illetve ezeknek az ételeknek is minél zsírszegényebbnek kéne lenniük, meg sok nyers gyümölcsöt, zöldséget kéne ennie. Ehhez képest ő naponta 2x eszik hatalmas adagokat, meg nap közben eszik egy csomó chipset, csokit, stb (amiket szintén nem lenne szabad ennie). Ha reggel hamarabb kel, mint én, leül a gép elé játszani, de nem reggelizik, mert elmondása szerint azt se tudja, hogy kell pl. egy szendvicset összerakni és mikor én leülök reggelizni meg készülnék, csinálnám a dolgom, elkezd kéregetni, hogy neki is csináljak már valami kaját, mert éhes. Ha megmondom, csináljon magának, inkább nem eszik, aztán mikor rosszul van, nekem magyaráz, hogy most is miattam van szarul, mert nem voltam képes neki kaját csinálni...

De amikor ezekről próbálok vele beszélni, mindig azt próbálja belém súlykolni, hogy igazából itt ő az áldozat, meg gyakran mondja, hogy a volt barátnője is ilyen volt, mint én és szakított is vele, szóval ha nem tudom elfogadni, inkább még most szakítsak, ő meg megrohad egyedül, stb...

Tényleg velem van a gond?


2020. márc. 26. 13:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy dedossal jarsz!
2020. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak hazaköltöznék, hanem olyan messzire menekülnék egy ilyen éretlen, hisztis, lusta gyökértől, amennyire csak lehet.
2020. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok de nem hazakoltoznek egy ilyen embertől hanem kib...nám azonnal.


24/F

2020. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Nem is akar megváltozni és ha pár hét alatt nem lehetett megbeszélni vele a dolgokat, nem hiszem, hogy később változna. Fontolgatod, hogy hazaköltözöl. Már itt tartasz. Lépd meg!
2020. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj ettől a pasitól amilyen hamar csak lehet!

Éretlen, jó eséllyel egy verbálisan bántalmazó nárcisztikus tipus. "Miattad van rosszul ... " anyja pitsájat

Te meg jóhogy ne legyél cseléd, akkor vegyen fel egy bejárónőt, ha arra van szüksége.

Nagyon gáz a pasi.

2020. márc. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Asszonysors... Mostmár ez lesz..
2020. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Vicc! Az ilyen nyomorékoknak vannak barátnőik! -_-
2020. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezért fontos, hogy hamar összeköltözzetek, látod. Ez egy olyan összeférhetetlenség, ami azonnal kiütközik, és soha nem lesz jobb. Még ha próbálkozna fejlődni, de nem, hisztis 5 évesként viselkedik. Sőt, az én 3 évesem ennél segítőkészebb.


Majd ha a 10. nő is ugyanezért hagyja el, akkor lehet, magába néz, de így biztosan nem fog változni. Addig meg amíg ennyire képtelen az egyenrangú együttélésre, addig felesleges ezt erőltetni vele.

2020. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
xDDD Mar bocs, de tuti, hogy 24F, nem veletlenul siman csak 4F? Nem lehet, hogy benezted, es igazabol egy magasra not ovodas???
2020. márc. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Neked ezt még kérdezni kell?!

Nem, nem vársz el sokat. Költözz haza!


Az anyukája kiköltözése és a te beköltözésed előtt ki látta el?


Meg ha már ennyire hímsoviniszta, valami "férfi munkához" ért egyáltalán? Polcot felfúrni tiplivel? Autótszerelni? Betonozni tud?


Az én párom minden házi munkát meg tud csinálni. Élt egyedül onnan tudom. Itthon nem csinál ilyesmiket, mert nem szereti. Nagyon nem is eszik, ha nem rakom elé a kaját.

Viszont mindent megszerel, fúr, farag, épít, autótszerel, ház alapot betonoz, emésztő gödröt épít, vízcső hálózatot kiépít, fát vág... Jó, ezek nem minden napi teendők. De míg építkeztünk kincsnek éreztem hogy ilyen sokoldalú. Ezért elnézem neki ha nem akar mosogatni Pl.

Na de a te párod?

2020. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!