Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Irigy a párom, hogy nem ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigy a párom, hogy nem ad maszkot, pedig neki van? (bov lent)

Figyelt kérdés

Elore leszogezem: mindig is irigy es fillerbszo volt.

Kapott ingyen 4-5 dbot az anyjatol aki szinten ingyen hozta el , ami tenyleg ved is 3M-es, a parom pedig NEM HASZNALJA, rohogott rajta h minek hozott az anyja neki ugysem kell.

Nekem viszont olyan a munkam (nem egeszsegugy), hogy a munkahelyen csak azt a semmit sem ero orvosit kapjuk.

Megkertem a parom 1-et hozzon nekem legyen kedves, ugyis gyakran erintkezem mutyikkal, meg rengeteg emberrel, es azt mondta hogy nem. Es nem tudta megindokolni hogy miert nem. Csak annyit mondott, kaptok ugyis..(ja azt a szrt..)


2020. márc. 26. 14:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Ez szakítóok!
2020. márc. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Első, ebben érzek némi szarkazmust
2020. márc. 26. 14:51
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha mindig is irigy es fillerbszo, akkor mit mondjunk? Igen, akkor gondolom ez is amiatt van. Minek vagy vele? Milyen egyeb hulyesegei vannak?
2020. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Mindig is irigy és fillérbszó volt, most is az, min csodálkozol? Neked megfelel egy ilyen ember társnak, ha nem így lennél, nem lennél vele. Ennyire tartod magad, szóval akkor mégis miről beszélünk? Min értetlenkedsz?
2020. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem fillérbszóság már, hanem kárörvendés, gonoszság, undorító önzőség és nem utolsósorban szánalmas suttyóság. A valóság az, hogy a párod egy önző suttyó gyökér, de valamilyen oknál fogva vele vagy. Csak azt csinálja mint eddig, a saját anyját is hülyének nézi, te meg akár beteg is lehetsz felőle, annyira se érdekled.
2020. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
51%

Hmmm... nos az én munkahelyemen is kitört az aggodalom. Még a média akkor nem is foglalkozott a magyarországi helyzettel, amikor nálunk az alkalmazottak már orvosi maszkot kaptak. (bár nem ezzel kezdődött)

Aztán jött az orvosi vélemény: felesleges. Ha már fertőzöl ok, mert visszafogja a vírust, de ha egészséges vagy, akkor... szerez be egy olyat ami legalább jól áll, mert megvédeni nem tud.


Úgyhogy ezt a maszk dolgot engedd el..

2020. márc. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírnám, ha ilyen párom lenne. Gondolj bele mi lesz később, ha ezt is sajnálja tőled...
2020. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Magától kellett volna adnia.
2020. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Azert, mert nem tudod leszopni maszkon keresztul....
2020. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
De szánalmas ez. Tudod kinek kéne ilyen pasi.. szerintem a szakítóok nem szarkazmus volt, de te tudod.
2020. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!