Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy a srác, aki össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a srác, aki össze szeretne velem jönni, arra fog kérni, hogy mondjak le az életvitelemről. Szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
magyar viszonylatban jól keresek, teszek is félre, de költök is magamra rendesen, minőségi kaják,ruhák,de nem vagyok vásárlásmániás, csak szeretem a minőségi cuccokat,amik sokáig tartanak. persze tudom, bőven átlagon felül, és túlzásnak tűnhet egy pulóverért 20e, de azt nagyon sokáig használom,plusz nincs is sok ruhám. A srác aki össze szeretne velem jönni, célozgatott,hogy ha összejövünk le kellene ezekről mondanom, gondolom későbbi család tervezés miatt. Én ettől tökre beparáztam, nincs kedvem kenyéren és májkrémen élni, amikor ilyen jól keresek, és nem én tehetek róla hogy ő meg nem. Szerintetek később tényleg bele fog szólni,hogy mire mennyit költök?
2020. márc. 26. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ne mondj le ezekről a dolgokról. Meg amugyis a pasi keressen jobban. Mennyi a bruttód? És mennyi a pasi bruttója?
2020. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most célozgat szerintem hagyd a dolgot. Nem fogja hagyni hogy önmagad legyél hisz már most alakítgatni akar.
2020. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Már bele is szólt. Olyan férfit keress, aki nagyjából hasonló színvonalon él, mint te!
2020. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
brutto 510körül van az enyém. ő még nem végzett. kicsit szemétnek érzem magam emiatt
2020. márc. 26. 18:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki már az összejövés előtt meg akar változtatni, az nagyon gyorsan felejtős!
2020. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Mi a munkád ?
2020. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Már rosszul kezdődik, bele ne menj ebbe a kapcsolatba!
2020. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ő szeretne veled összejönni, nem nagyon van beleszólása.


Bár fordítva se...

2020. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Nagyon göröngyösnek tűnik ez az esetleges közös út, de megoldható VÉGLEGES, KÖZÖS AKARATTAL

Szépen keresel, nem kellett volna válaszolnod az érdeklődőnek. Magánügy.

Azért, mert annyit keresel, ő pedig tanul, cseppet se érezd magad szemétnek. Na, még csak ez kéne!

Amit tanácsolok: egyszer - nyugodt körülmények között - beszéljétek ezt meg. Kérdezd meg, hogy mi kifogása van a mostani életviteled ellen, és azt is áruld el neki, hogy tudsz-e majd ebből idővel (gyerekek...) alábbhagyni. Ha nem egyeztek meg már most VÉGLEGESEN (!), akkor intsetek búcsút egymásnak, mert egy életen át (nem is várnátok be a végét) örök civakodás lenne az életetek.

Ffi.

2020. márc. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem valaki ilyet mondana az egyik randin, nem lenne következő az biztos! Aki már az elején ilyen, az később csak rosszabb lesz.

A helyedben jó erősen céloztam volna arra, hogy meg lehet próbálni jobban keresni neki.

2020. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!