Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak anyagi fondjai vannak. Szerintetek érthetö?

Figyelt kérdés
Anyagi gondjai vannak ezért ideges feszült. Alig találkozunk. Aztmondta most nem a kapcsolat az elsö számára. Amit megértek. Csak attól nemértem miért nem lehetek ott nála stb. Nem ártok, hátráltatom. Söt ...
2020. márc. 26. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
ez egy elég rossz lekoptató duma ha engem kérdezel....
2020. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
"Anyagi gondjai vannak ezért ideges feszült" De ezt e feszültséget nem rajtad akarja levezetni, mert fontos neki, hogy veled jo maradjon a kapcsolata. Ezen mit nem értesz???? Persze eröltetheted, hogy a nyakán logj, de TALÁN??? megértö is lehetsz!
2020. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Az első két válaszoló közül mindegyiknek igaza lehet. Puhatold ki a valóságot.
2020. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aztmondta csak összefogunk veszni ha ott leszek mert feszült és ezt nemakarja.
2020. márc. 26. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Ezt már írtad nekünk. Én is újból írom: Puhatold ki a valóságot!" Ez nem 1-2 nap kérdése lesz.
2020. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom. De pl. Tegnap hívott 2x is. Ma direkt nem hívtam hogy ne zavarjam. És ö se hívott fel ma. Ilyen még nem volt hogy ne beszéljünk 1 nap
2020. márc. 26. 20:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne a "kapcsolat" legyen az első, hanem te.

Voltak alapvető anyagi gondjaim bőven, de ilyen marhaságot még nem mondtam senkinek.

2020. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Érthető.


RENGETEG ember fosik manapság a melója miatt, mert akkor bukja a lakást, bedőlnek a hitelei, az exe...vagy az állam viszi a gyerekét.


Kivéve a Gyakori válaszolóit, mert itt mindenki önerőből lett milliomos 12 évesen, NASA IT mérnökként.

2020. márc. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!