Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most számon kérés vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most számon kérés vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő dologban kérdezném tőletek, férfiaktól nőktől egyaránt, de inkább a nők véleményére lennék kíváncsi.

Ugy próbálom írni ahogy történt.

Nos általában elég sokáig fent szokott maradni a barátnőm, ezt ugy kell érteni hogy legalább fél egyig, de ált. tovább.

Egy alkalommal beszéltünk messengeren 12 körül (éjfél elött), mondta hogy akkor "alvás van" mondom miért ilyen hirtelen? és mondta hogy igen betegnek érzi magát, fáradt alapban is, és megitta a neocitrant, (kb 8-9 körül) és még az is (állítólag) rátett arra hogy álmos, így elköszön tőlem... (ez nektek furcsa?) aztán írta "jo éjt", én azonnal vissza "neked is", amit már meg sem nézett.

Mivel én vagy fél 3 ig fent voltam, és épp fb-tam, láttam hogy feljött 12:48 kor a fb-ra és 2-3 percet fent is volt, aztán vissza le, de e közben nem nézte meg azt amit irtam neki.

Kérdésem az lenne hogy ebben nem e találtok valami furcsát, gondolok a neocitranra amit kb 9 körül (plusz minusz kb. fél óra) vett be.

A cimben irt téma most következik igazán:

Másnap délelött kérdeztem messengeren hogy láttam fent volt. a válasz igen. aztán másról beszélt, és ennyi volt. nem tetszett nekem ez, hiszen olyan érzésem volt mint amikor kikerüli a témát.

gondoltam majd kérdezi mi bajom van, és meg mondom neki hogy olvasson vissza, és megtudja.. A lényeg hogy végül is személyesen mondtam neki hogy olyan volt mintha kikerülte volna témát direktbe. Mert hogy én kérdeztem volna tőle még ai "igen" válasza után, hogy "miért, mi történt?"

Erre ő kiakadt, hogy de én ne kérdezzem meg, emiért nem elég nekem annyi hogy igen és kész.. Mert ne kérjem őt számon! mondtam neki hogy ez nem számon kérés, és csak nem tudtam elképzelni hogy mi van, hiszen abban voltam hogy totál kidőlt és alszik annyira, hogy az irtam neki (a jóéjtre a válaszomat hogy "neked is"-t) még azt sem nézte meg, és nem tudtam hogy mi van, történt e valami vagy nem tudom. (tudni kell hogy egy közös apartman szerüségben lakik, és szoktak zörögni dajdajozni a hétvégén...)

De hogy én ne kérjem számon, mert ez az, mondom neki hogy ez pont nem az, erre ő, hogy milyen kapcsolat az, ha az egyik felmegy a messengerre, és a másik számon kéri hogy miért.. mondom igen az elég gáz, de itt mások voltak a körülmények. erre ő, de ez ugyan az...

bla bla bla ment tovább...

Kérdésem az lenne, hogy erről az egészről mit gondoltok, és az, hogy ez valóban számon kérés? vagy a számon kérés egy formája? vagy pedig ez nem az?


(bocsi az írás hibákért!)



#barátnő #kapcsolat #kapcsolatiproblémák.
2020. márc. 26. 21:27
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

8:

Érzek benned egy kis dühöt, biztosan rossz tapasztalataid voltak a témában, és igy nem lehet reálisan válaszolni. De azért köszi!

Én minden vagyok csak pióca nem :)

2020. márc. 26. 22:15
 12/45 A kérdező kommentje:

10:

Köszönöm a kimerítő és építő választ!

2020. márc. 26. 22:16
 13/45 A kérdező kommentje:
Annyi biztos, hogy engem nem zavarna egy fordított helyzet... Mert van annyi eszem hogy ne akadjak fönt egy kérdésen, legfeljebb válaszolok.
2020. márc. 26. 22:29
 14/45 A kérdező kommentje:
Valaki tudna még hozzászólni?
2020. márc. 26. 22:29
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszerűen nem tudott azonnal elaludni azt picit felment. Nem néznék emögé többet. Ne pörögj.
2020. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

igen. nem pörgök rajta. ez már lassan 2 hete volt... Csak kíváncsi voltam hogy ezt én látom rosszul, vagy ő. Egyébként később elmondta mi volt... Nem is az volt itt a gond, hanem tudjátok mi.

Köszönöm szépen! :)

2020. márc. 26. 22:44
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
Számonkérés volt. Engem is zavarna. Egyszer nem neztem meg még, hogy férjem, vagy bárki ismerős mikor lépett fel közösségi oldalra. Az utolsó üzeneted meg simán elolvasta a telefonja kijelzőjén, csak nem lépett bele messengerbe. Addig olvasatlannak jelöli.
2020. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
A jóéjt neked szolt az elköszönéseteknek nem annak hogy már fel se néz aznap a fbra. Lehet nem tud aludni és unatkozik de már nem ír senkinek.
2020. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Tudjátok... Nekem meg sem fordult a fejemben hogy épp számon kérem :/

Soha nem kérdeztem rá bármikor máskor hogy miért ment fel vagy akármi.

Ezt is csak mert úgy kidőlt mint az "állat" és "csak" megkérdeztem.

Az összes ismerősöm közül akiben megbízom annyira hogy megkérdezzem eme szitut, abból 3 mondta, miközben csak pislogott, hogy hogy lehetne ez számon kérés. a fiam is azonnal rávágta hogy ez nem az. Az egyik női ismerősöm azt kérdezte, hogy "arra nem gondolt hogy pl. csak aggódsz???"

Csak itt ti mondtátok egységesen hogy ez számon kérés.

Fura világ ez...

De ettől még lehet nektek igazatok.

2020. márc. 26. 23:11
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo,ez szamonkeres. Betegesen birtokolni akarod. Csodalom,h nem hagyott meg el az elviselhetetlen kotoszkodeyedert es beteges ellenorizgetesedert.



Pszichiatriai eset vagy.

2020. márc. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!