Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most számon kérés vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most számon kérés vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A következő dologban kérdezném tőletek, férfiaktól nőktől egyaránt, de inkább a nők véleményére lennék kíváncsi.

Ugy próbálom írni ahogy történt.

Nos általában elég sokáig fent szokott maradni a barátnőm, ezt ugy kell érteni hogy legalább fél egyig, de ált. tovább.

Egy alkalommal beszéltünk messengeren 12 körül (éjfél elött), mondta hogy akkor "alvás van" mondom miért ilyen hirtelen? és mondta hogy igen betegnek érzi magát, fáradt alapban is, és megitta a neocitrant, (kb 8-9 körül) és még az is (állítólag) rátett arra hogy álmos, így elköszön tőlem... (ez nektek furcsa?) aztán írta "jo éjt", én azonnal vissza "neked is", amit már meg sem nézett.

Mivel én vagy fél 3 ig fent voltam, és épp fb-tam, láttam hogy feljött 12:48 kor a fb-ra és 2-3 percet fent is volt, aztán vissza le, de e közben nem nézte meg azt amit irtam neki.

Kérdésem az lenne hogy ebben nem e találtok valami furcsát, gondolok a neocitranra amit kb 9 körül (plusz minusz kb. fél óra) vett be.

A cimben irt téma most következik igazán:

Másnap délelött kérdeztem messengeren hogy láttam fent volt. a válasz igen. aztán másról beszélt, és ennyi volt. nem tetszett nekem ez, hiszen olyan érzésem volt mint amikor kikerüli a témát.

gondoltam majd kérdezi mi bajom van, és meg mondom neki hogy olvasson vissza, és megtudja.. A lényeg hogy végül is személyesen mondtam neki hogy olyan volt mintha kikerülte volna témát direktbe. Mert hogy én kérdeztem volna tőle még ai "igen" válasza után, hogy "miért, mi történt?"

Erre ő kiakadt, hogy de én ne kérdezzem meg, emiért nem elég nekem annyi hogy igen és kész.. Mert ne kérjem őt számon! mondtam neki hogy ez nem számon kérés, és csak nem tudtam elképzelni hogy mi van, hiszen abban voltam hogy totál kidőlt és alszik annyira, hogy az irtam neki (a jóéjtre a válaszomat hogy "neked is"-t) még azt sem nézte meg, és nem tudtam hogy mi van, történt e valami vagy nem tudom. (tudni kell hogy egy közös apartman szerüségben lakik, és szoktak zörögni dajdajozni a hétvégén...)

De hogy én ne kérjem számon, mert ez az, mondom neki hogy ez pont nem az, erre ő, hogy milyen kapcsolat az, ha az egyik felmegy a messengerre, és a másik számon kéri hogy miért.. mondom igen az elég gáz, de itt mások voltak a körülmények. erre ő, de ez ugyan az...

bla bla bla ment tovább...

Kérdésem az lenne, hogy erről az egészről mit gondoltok, és az, hogy ez valóban számon kérés? vagy a számon kérés egy formája? vagy pedig ez nem az?


(bocsi az írás hibákért!)



#barátnő #kapcsolat #kapcsolatiproblémák.
2020. márc. 26. 21:27
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

28:

Akkor te (ti) jol félre értettetek (szerintem akarattal bele gondolva ilyesmit)

Egypárszor leírtam ujra meg ujra hogy semmi több nem volt ebben csak érdeklődés! Érted te azt hogy SEMMI TÖBB???

Ha nem így lenne akkor meg írnám! Hiszen itt személytelenül miért is ne írhatnám meg? mi?

Na látod...

De ennek ellenére jöttök itt az idióta ***al.

A másik, hogy de igen elfogadom, hiszen ezért vagyok itt hogy kivűl állók mit gondolnak erről. Én csak irtam hogy mások élőben másképpen mondták el, látták a beszélgetéseinket, ismerik hogy milyen, a multját is, és engem is ismernek. Tudják hogy nem vagyok féltékeny típus, sosem voltam. De! volt aki nem ismer ennyire, és ő is azt mondta hogy ebben nincsen semmi, ha a férje megkérdezné, akkor elmondja mi volt.. ennyi.

Elfogadom a válaszokat, nem vitázom velük. De amikor elszalad a ló bizonyos személyekkel, holott nem is ismernek, és semmi olyat nem irtam amitől az jönne le hogy egy beteg ember vagyok, akkor az kicsit durva. nem csak én szerintem.

Ja! hogy mert megkérdeztem hogy a neocitrantól lehet e álmos? igen lehet. Van akire igy hat. csak azt nem tudtam hogy a beszedés után 3-4 órával is igy van e! Erre kérdeztem rá, hiszen melyik gyógyszer az ami 4 óra mulva hat?

A másik! biztosan van ebben egy kis gáz dolog elismerem! de! nem előszőr hazudott nekem és nem másodszor (sajnos) csak ezt nem akartam irni, mert nem ez a kérdésem lényege! Olyan dolgokban, elég durva dolgokban, hogy azért más rég otthagyta volna, hagy ne részletezzem mik voltak azok. Csakhogy jobban szeretem annál, mint hogy ne fogadjam el a "meséjét" (egy darabig) ... Nem tudhatom mi volt eredetileg, igy el fogadom amit mondott...

Sok mindent nem tudtok honnan is tudhatnátok?


Azoknak aki kulturáltan tényleg segítőn szoltak, azoknak nagyon szépen köszönöm! :)

2020. márc. 27. 12:24
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

"A másik! biztosan van ebben egy kis gáz dolog elismerem! de! nem előszőr hazudott nekem és nem másodszor (sajnos) csak ezt nem akartam irni, mert nem ez a kérdésem lényege! Olyan dolgokban, elég durva dolgokban, hogy azért más rég otthagyta volna,"


Pedig ez egy igen lényeges dolog, hogy már rég eljátszotta a bizalmad. A barátaid ezt nyilván tudják és ezért reagáltak másképpen, mint mi.

2020. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Na végszónak amit gondolok:


A megkérdezettek java nem tudja ezt a bizalom kérdést, van e vagy nincsen. Egyrészt mert nem számolok be mindről senkinek sem, másrészt pedig szándékosan őket kérdeztem, hogy reálisan kaphassak választ. Mert csak ugy ér valamit.

Egyébként más szemszögből igazad lehet.

Aztán mivel van egy 21 éves fiam, akit én nevelek 7 éves kora óta, és aggódás képen meg kérdezem hova megy, és mikor jön (nem többet) ez sem számon kérés számomra, csak aggódás! Az sem, ha leb@*zom ha olyan kupit hagy a szobájában hogy már keresztül inkább lép rajta, és egy putriban szebb rend van mint nála! Egy szülőben (bár kétlem hogy a 20;24-es válaszolónk lenne gyerek, ha van akkor ezek szerint eléggé szarhat rájuk) ez aggódás, a barátnőm felé a furcsa helyzet miatti kiváncsiság volt, picit eszembe jutott hogy esetleg van e valami gondja. Ha ez nem fér bele egy normális kapcsolatba akkor mi a franc ez? akkor ez minden, csak nem két ember normális kapcsolata. Mert nem gondolom hogy az egy komoly kapcsolat, amikor az egyik fél ne kérdezhesse meg a másiktól hogy van e valami gondja, miközben betegen ugy kidőlt mint a 7 szentség! (járvány idején).. Ha ez neki számonkérés és ne kérdezzem meg, akkor ott valami nincsen rendben. Innentől vagy leszarom mi van vele azon kivűl hogy megkérdezem hogy telt a napja, vagy menjen a fenébe és boldogítson mást.

De ez már a jövő.

2020. márc. 27. 15:21
 34/45 A kérdező kommentje:

10-nek!


Értelk én, de akkor az nem ugyan olyan "bujtatott számon kérés, hogy idézlek

"pl megkérdezed jól aludt-e nem zajonktak-e akik szoktak. Ebből máris kiderül (ha tényleg erre vagy kíváncsi) hogy minden rendben volt-e vele az éjjel."

Az ugyan olyan bujtatott mint ha megkérdezem hogy láttam fent voltál, nem történt valami hogy fent voltál? Ez sem konkrét kérdés, hasonló bujtatás, nem??? Hát maradjunk annyiban hogy oké, levonom a tanulságot arról amit irtatok!

De!

Egy kérés egy érhetetlen helyzetről, és egy számon kérés közt ég és föld a különbség, és szerintem aki ezt nem tudja megkülönböztetni, azzal van némi gond, Pl. egy idősebb nőnél, aki már eljutott arra a pontra hogy nem gondolkodik normálisan nem csak ebben hanem sok minden másban sem.

Ezt én igy gondolom. Az ilyet pedig vagy lazán veszi a pasijuk, vagy meg szabadulnak tőle, az ilyennek sosem lesz normális mély komoly kapcsolata. Ugyanis egy olyan kapcsolatban ez sosem lenne gond.


Erről ennyit.

2020. márc. 27. 15:27
 35/45 anonim ***** válasza:
De ti nem válaszoltok a párotoknak amúgy, ha felmentek facebookra és írt? Vagy miért olyan megdöbbentő, hogy rosszul esik neki, hogy online és nem válaszol a barátnője...?
2020. márc. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
37%

Még a haverjaimnak is válaszolok, ha fent vagyok. Van amikor órák múlva persze, de ha nem tudok válaszolni, akkor nincs időm böngészgetni se. Csak akkor mutat zöldnek, ha használod az oldalt... Akkor miért nem fér bele visszaírni a párodnak? Szerintem elég erősen tiszteletlen dolog hogy elmegyek aludni, elköszönök, majd egy óra múlva görgetem az oldalt és meg se nézem az üzenetét annak, aki elvileg a párom.


Tényleg fura, hogy így nézegeti a kérdező, de most komolyan, ti simán facebookoztok és leszarjátok hogy írt a párotok?

2020. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

35;36:

Na ez is benne van az egész dologban.

Amikor valaki ugy viselkedik egy általam komolynak vélt párkapcsolatban, mint egy vad idegennel (vagy olykor még úgy sem) akkor ez nekem nem egy normális dolog. Szarba sem vesz. Ha beszélsz állandóan közbe vág (már ha szóhoz jutsz végre) és el beszél melletted...

Sok dolog van amit nem tud az ember helyre tenni ezen kívűl.


Egyébként nem nézegettem, csak fent voltam vagy fél 3 ig, és észre vettem.

2020. márc. 27. 18:35
 38/45 anonim ***** válasza:

Nem értem amúgy az embereket, mi az hogy semmi köze a páromnak hozzá hogy mikor vagyok elérhető facebookon? :D vagy akárhol... hogyne lenne köze hozzá? azért a párom mert ha elérhető vagyok akkor beszélek vele... nem egy utolsó csicska munkatárs akit ignorálok és semmi köze hozzá merre járok...

nem kötelező kapcsolatban lenni, ha valaki nem tudja ezt a hatalmas korlátozást elviselni, hogy ha már netezek, akkor válaszolok a páromnak is... számomra ez magától értetődő...

2020. márc. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
En is gondolom.
2020. márc. 27. 22:04
 40/45 anonim ***** válasza:

Csakhogy itt nem volt mire válaszolni. Egy lezárt beszélgetésről van szó.

Arról nem is beszélve hogy nem kötelező írnom minden percben a páromnak. Nyugodtan lehetek úgy aktív hogy nem beszélgetek. Sőt mint írtam ha okos telefonja van attól is jelezheti elérhetőnek hogy mást csinál de aktív a telefon.

Ti tényleg úgy gondoljátok hogy kötelező állandóan írogatni ha van miről ha nincs ha van kedved ha nincs? Csak azért mert ettől nyugszol meg? Vagy tulajdonképpen miért? Ti tényleg minden alkalommal ráírtok a pártokra ha valamiért fölnéztek facera? Vagy csak akkor mentek fel ha beszéltek a pártokkal? Mindkettő elég irracionálisan hangzik.

2020. márc. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!