Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
A barátnőm igényli a fiú barátokat,inni akar,bulizni....Én nem hiszek a fiú-lány barátságban,de viszont abban is biztos vagyok,hogy soha nem csalna meg.Szerintetek ilyenkor mi a jó megoldás?Én soha nem igényeltem a női társaságot ha van barátnőm,nem tudom neki ez miért olyan fontos,de nem akarom hogy rámenjen a kapcsolatunk...Titeket is zavarna,ha a párotok egy ellenkező neművel mászkálna kettesben?Nem tudom mit csináljak,lehet engedékenyebbnek kéne lennem?Nem tudom mindig a kezét fogni,de beszabályozni sem akarom,viszont nem tudom hogy velem van-e a gond,vagy ő akar túl sokat.

2020. márc. 27. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

2020 van ember. Veled sulyos gondok vannak.

N

2020. márc. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nincs veled gond, csak sokmindent hallasz, esetleg sokmindent tapasztaltál ami nem vet jó fényt erre a dologra, illetve férfi vagy, és tudod, hogy sok férfi mennyire tud rafinált lenni!

Nekem is volt aggályaim régen,még nagyon fiatalon,ezzel kapcsolatban, de már ki nőttem.

1-2 tipp, hogy el tud engedni a hülye gondolatokat...


Győződj meg arról, hogy nem kurna félre a csajod, de mint hallom ebben biztos vagy.


Gondold végig azt, hogy milyen a kapcsolatotok minden téren!

A nők 90%-a nem lépne félre ha otthon minden oké lenne, a maradék 10% a rib.anc


Esetleg ismerd meg te is a barátait, ha ez nincs ellenére, akkor szintén nincs gond.


És végül, engedd el a hülye gondolatokat, ha olyan lenne, hogy félre akar toszni, akkor úgy is megteszi, csinalhatsz amit akarsz.

De mivel nem rejtegeti előled azt, hogy fiú barátai is vannak, így neked sem kell gyanakodni.


A féltékenység egészséges dolog egy bizonyos szintig, ez fölött 100%-osan tönkre teszi a kapcsolatodat.

Biz benne, hiszen nem adott okot az ellenkezőjére.


33/F

2020. márc. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Ja és még valami, az inni és bulizni dolgot meg valahogy én sem engedném szívesen, de ez nem a féltékenység, hanem a féltés miatt van.

Most nem arról beszélek, hogy a spanjaival beül valahová, hanem a diszkókról, ahol már kevésbé tudnak rá figyelni,esetleg vigyázni a barátok.

Szóval ez engem is zavarna, és találnék rá valamilyen köztes megoldást.

De ez normális, ezzel te még nem telepszel rá, nem vagy sok neki, csak férfi vagy 1 kapcsolatban, ahol azért vannak kompromisszumok.

De mondom a lényeg, hogy hagyj neki teret, ne folytsd meg, menj el te is otthonról haverokkal, mert mind a 2 félnek szüksége van kapcsolaton belül is, 1 úgynevezett privátabb szférára.

2020. márc. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Figyu elmondom nálunk ez hogy megy már 1X.éve.

1. Vannak közös barátaink

2. Vannak saját barátaim (nő nemű is) /akikre nem kíváncsi.

3. Vannak neki is saját barátai / akikre ugyan nem vagyok kíváncsi, de azért vettem a fáradságot és találtam alkalmat hogy megismerkedjek velük.


Sőt pl bulizás: Megyünk szórakozni, megyek szórakozni, megy szórakozni (igen a SAJÁT barátaival.)


Jegyezd meg hogy a féltékenység rossz tanácsadó, ráadásul nélkülözi a párkapcsolat alapját a bizalmat. Aki féltékeny annak 100%-ban önértékelési zavarai vannak. Amúgy meg ne emészd magad! Tudod aki félre akar qrni az félreqr. Ha féltékeny vagy rá ha nem...

2020. márc. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Lehet velem van a gond, de én eleve nem érezném magam jól, ha a párom nélkül szórakoznék olyan emberekkel, akik egy kis részben biztosan azt lesik, mikor dughatnak meg. Nekem ez így nem okés és ha a párom menne a csaj haverjaival bulizni meg inni nélkülem, az sem esne jól. Szerencsére nem megy, mert eleve olyannal jöttem össze, aki nem ez a fajta és nincs is neki sok lány barátja...


Nem ítélem el a lányt, mert lehet, hogy amúgy megbízható és másképp gondolkodik, mint te/én, de abban biztos vagyok, hogy nem illetek össze és ha most így érzel, később is csak gyomorgörcs meg szenvedés lesz eltűrni ezeket az estéket. Válassz hasonlót és akkor nem lesz ilyen gondod. Mindenkinek más a normális és ettől nem hiszem, hogy feltétlenül féltékeny meg beteg lesz.

2020. márc. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"De mivel nem rejtegeti előled azt, hogy fiú barátai is vannak, így neked sem kell gyanakodni."


Ez mondjuk nem mérvadó,a legtöbb nőnek(már amelyik félre akar menni) van annyi esze,hogyan ne keltsen gyanakvást.

2020. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat,sajnos azért is hajlok inkább az engedékenyebbség felé,mert nem 1 városban lakunk,tehát eddig is vakon kellett bíznunk egymásban kb...Talán annál jobban megy valaki,amennyire be van korlátolva,aki meg meg akar csalni,az úgy is megteszi...Sajnos ahogy észre vettem mostanában nem nagyon találnék olyat,aki nem vágyik a bulira,én csak nem akarom hogy valami madár leitassa vagy valamit rakjon a piájába,nekem nem hiányzik ez az idegeskedés,amikor én nem tudok rá vigyázni...Még mindig ilyen 50-50 van bennem,mert tudom hogy nálam jobban úgysem találna,viszont amikor iszik az ember,akkor 90%ban nincs képben azzal mit csinál,és másnap megbán mindent,én már kibuliztam magam,és ugyanez volt...
2020. márc. 27. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Az baj ha nagyon féltékeny vagy de az én álláspontom, hogy a jót nem kell félteni a rosszat meg hiába féltjük. Próbálj erőt venni magadon és meg bízni benne.
2020. márc. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!