Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért ignorál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ignorál a barátom?

Figyelt kérdés

Ő nagyon extrovertált személyiség és inkább én vagyok az introvertált. Mégis ő hivatkozik rá hetente többször is ,hogy legyünk külön. Azt látom rajta,hogy nem igazán szeret vleem lenni,kicsit már úgy érzem,hogy amikor 2-3 nap után felkeres az is inkább a szex miatt van,hogy kiélje magát aztán megint eltűnik napokra. Persze beszélünk telefonon ilyenkor ..

Pár hónapos ez a kapcsolat és az elején nem ezt az arcát mutatta.

Azon gondolkodztam felvetem neki,hogy inkább menjünk szét vagy legyünk csak szeretők. Mindketten 30-hoz közelítünk és én komoly kapcsolatot akarok,családot stb..nincs kedvem,időm ilyen játszmákhoz ahol x napig ne is lássuk egymást,mert ő szívesebben fekszik otthon egyedül,játszik,sorozatozik mintsem a barátnőjével van...Nyilván nekem is jó ,ha néha nap nem együtt vagyunk,de ez már túlzás amit ő csinál.

Nem rég ért véget amúgy egy hosszú kapcsolata,de mondtam is neki,ha nincs rajta túl akkor velem ne járjon. Úgy látom nagyon is szüksége lenne a magányra és nem áll készen a komoly kapcsolatra. Csak nem értem akkor miért kellett könyörögnie,hogy járjak vele...


2020. márc. 27. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Azt hogyan egyezteted össze, hogy komoly kapcsolatot akarsz, de felajánlanád ennek, hogy legyen szeretőd?

Döntsed el, hogy mi a célod. Úgy nem kereshetsz komolyat, hogy közben egy link alakkal összejársz.

2020. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mármint amíg nem kezdek ismerkedni mással addig leredukálhatjuk szeretőre úgy értettem.

De persze lehet nem is tudnám ezt így folytatni vele,csak eszembe jutott mint ötlet,ha már amúgy sem látom sokat és valszeg ő sem akar többet.

És igen komoly kapcsoaltot akarok,de úgy látom vele nem lehet.

2020. márc. 27. 13:19
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


Ez nem valami okos ötlet. Ráadásul elijeszti a potenciális komoly kapcsolatban hívő férfiakat, mert ha azzal indítasz - vagy derül ki - hogy szeretőként élsz, akkor onnantól nem fognak komolynak gondolni. Vagy olyannak gondolnak majd aki csak azért mondja a komoly jelzőt, mert önmagának szeretne tetszelegni vele, de vizet prédikál csupán.

2020. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak szexkapcsolat a pasas részéről. Amíg nem adtad be a derekad, addig könyörgött csak. Ez volt a beetetés része. Megvan az állandó punci, amíg valóban készen áll egy kapcsolatra(ez nem veled lesz majd), így már nem kell strapálnia magát. Lapát a pasi, még szexre sem érdemes.
2020. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem, és a kérdésre a válasz? szerintetek mi lehet a háttérben?
2020. márc. 27. 13:36
 6/7 A kérdező kommentje:

4, köszi én is így érzem!

Ma elmnodom neki,hogy mit gondolok és nem vagyok hajlandó ezt tovább elvilseni..

Csak az a baj amúgy ő megállás nélkül képes beszélni és tudom,hogy okosan fogja magyarázni a dolgokat,hogy ő már pedig miért is szeret engem és én gondolom rosszul az egészet.

Ma is amúgy már reggel átjöhetne hozzám,de inkább húzza az időt otthon lustálkodással. Tényleg nm tudom mit csinál otthon meg miért jobb ott lenni mint itt.

2020. márc. 27. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába magyarázza "okosan", ha a tettei nem igazolják a szavait. Mondani mindenki tud szépeket, ígérgetni is, hitegetni is, amivel már tele a padlás. Valószínűleg megpróbálkozik majd némi színházi előadással is átmenetileg, hogy a fix punci megmaradjon. Ennek felesleges lesz bedőlni kérdező. Ő is azt olvasta, hallotta, hogy a nőknek szépeket kell mondani, szerelmet kell hazudni a szexért. Csak azzal nincs tisztában, hogy vannak nők, akik ezen átlátnak előbb-utóbb. Pechjére te ilyen vagy. Így járt. Ne pocsékold az időt rá.
2020. márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!