Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diaa9906 kérdése:

Szerintetek ez normális vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Szio már 4 hónapja kapcsolatba vagyok egy 18 éves fiúval és én 20 éves vagyok. Az elején beszélgettünk 2-3 hetet mire elsőre találkoztunk , bejött első látásra , rögtön nála is aludtam . Ő is olyan típus mint én hogy minek húzzuk az időt, messze is laktunk egymástól, és ő se az a nagyon romantikus , hogy na most ő akkor hetekig szaladgál egy nő után. És én se vagyok az a nagyon el húzós típus. Meg volt az első tali nála aludtam szív leszakadt annyira más volt mint amire számítottam (jó értelemben) Külsőre nagyon be jött, a belsőről nem tudtam meg semmit. Folytattuk tovább ezt az egészet, hozzá költöztem . Elsőre még szokni kellett egymást nagyon oda figyeltem rá, örültem fél év után lett egy barátom és olyat akartam aki nagyon oda van értem és nagyon akar(ő olyan volt).Viszont én dolgozos lány vagyok, de ő pont ilyen csajt is keresett, én vagyok neki az első barátnője így akivel együtt van és dolgozik mellette, elején meg neki is le kellett győzni nagyon sok mindent magába és nekem is. Viszont úgy éreztem úgy van velem jó itt vagyok már neki itt is maradok és picit nem annyira foglalkozott velem ahogy kellett volna. Ki mentem dolgozni annyira furcsa volt neki ez az egész meg nehéz, hogy veszekedtünk szó szerint öltük egymást. Az elején hazudtam neki egy dologban ami utána ki derült egy másik lány által . De miután mi össze jöttünk azt a valamit én nem csinaltam mellette csak abba hazudtam, hogy előtte mikor csinaltam utoljára , szóval az időpontban mellette már nem. De utána meg beszéltük jó okes azt csinálhatom. Nem is ez a lényeg . Nagyon oda figyeltem rá soha ne bántsam meg semmivel . Neki az elején nagyon nehéz volt annyira, hogy meg én kint voltam be kattant és meg csalt. De utána mintha vissza hátrált volna ezzel az egésszel kapcsolatban és amint haza értem be ültem a kocsiba ...Meg kérdeztem tőle meg csaltál?! És ő azt mondta nem . Ennyivel el is intéztük. Az elején mondtam neki nem szeretem ha meg bántanak mert én olyan vagyok, hogy vissza adom. Hat meg is történt el telt kis idő utána meg nála voltam haza mentem anyaékhoz és meg csaltam exemmel. Nagyon meg bántam már amikor meg tettem de mind bosszú vágy volt . Meg úgy voltam vele nem akarok már vele lenni el akarom hagyni. Amikor meg csaltam akkor jöttem rá , hogy én amúgy őt szeretem és rettenetesen meg bántam.

Vissza mentem nem mondtam neki semmit, el voltunk. Utána 2* el vitt arra a kútra ahol egy csaj dolgozik és volt vele előttem mielőtt ismertük volna egymást, le feküdtek első nap elmondta volt vele, meg kertem második nap ne menjünk oda..oda mentünk rosszul esett. Haragudtam rá, ki mentem megint öltük egymást és veszekedés közbe olyan dolgokat vágott a fejemhez ami nagyon fajt munka közbe,le írtam ő milyen és elmondtam neki hogy meg csaltam de nem vette komolyan . Miután találkoztunk megint kocsiba ülve utána haza vitt magához és meg kérdezte igaz-e? El mondtam neki igen és nagyon sajnálom meg blablabla ami ilyenkor szokott lenni. “Meg bocsajtott” meg kérdezte miért tettem mondtam neki nem figyelt rám eléggé és azt mondta meg csalt. Utána napokig nagyon undorítóan viselkedett velem de persze tűrtem mert bűntudatom volt és szerettem és nagyon szégyelltem magam. Amikor kezdett sok lenni rá szóltam és abba hagyta visszább vett. Meg egy párszor ki mentem haza jöttem tartottak a veszekedések de ettől függetlenül szerettük egymást nagyon és neki is nehéz volt meg nekem is. Idő közbe én nem csinaltam már semmit se egy jelölés se egy fiúval beszélgetés semmit nem csinaltam . Ő viszont párszor írkált csajjal és le is bukott azt hittem ha rá szólok hagyja abba, abba hagyja . Meg ígérte abba hagyja . Volt olyan fel oldotta a csajt aki a kúton dolgozott és beszéltek de persze nem tudom mit és le bukott mert rá írtam a nőre . Ott is hazudott hogy a csaj foglalkozik még vele és nem ő közbe meg ő .(de állítólag csak miattam) jó meg beszéltük le tiltotta . Utána kezdtem észre venni facen is 4 hónap alatt legalább 400-500 nőt fel vett facen nem zavart mondtam neki ha ők jelölik vissza igazolhat (mivel nekem van instám és én is ugyan ezt teszem) de ő ne jelolgessen és lajkolgasson más nőket meg írogasson velük mondta, hogy okés megígéri... Utána jöttek a lebukások meg tette ezeket , először nem figyeltem rá annyira úgy voltam vele biztos abba hagyja. Nem hagyta abba kezdett ez a dolog nagyon bántani . Kb 3. 4. veszekedésnél már nem jelölt be senkit és nem lajkolt senkit.( már nem annyit és mondta inkább biztasam abba, hogy igyekszik) Így is volt nem nagyon reagáltam túl de ami rosszul esik az rosszul esik és nem tudom könnyen venni. Volt,hogy tesoja szobájába át ment a laptopon benne maradt a facejaba nem szóltam neki és más nővel beszélt közbe én olvastam . Amikor be jött meg kérdeztem beszélget mással a szemembe hazudott..nem. Utána persze el mondtam neki végig olvastam és miért csinál ilyeneket, a válasza csak annyi volt lassan kezdi abba hagyni. Utána instan beszélgetett egy csajjal képeket kert tőle, mondta neki szerinte jó melle van , meg elkezdett vele ismerkedni. Láttam kicsivel korábban be jelölt egy csajt, arra is rá írtam vele is ismerkedős beszélgetést nyomott. Egy másik helyen amikor össze vesztünk egy volt nőjenek a barátnőjének irt hogy szia szerelmem. Sokszor össze vesztünk és olyankor ő haragudott meg rám. Elmondta találkozott már egyik régi ismerőseivel (csajjal) akivel csak beszélgetett állítólag . Ez sem szép dolog . Én meg a régi dolgommal kapcsolatba hazudtam neki ami 2 éve történt de utána abba is őszinte voltam. Szerintetek ez normális vagy velem van a baj?


2020. márc. 27. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem, egyáltalán nem normális

nem is értem minek vagy vele, mikor megcsalt, többször hazudott, megbízhatatlan és rendszeresen más nőkkel beszélget meg képet kért tőle, de csak mert "jó melle van"

ez hogy lenne már normális?

állítólag csak beszélget velük és nincs semmi több

hát persze, ezek után teljesen hihető, hogy tényleg csak sima beszélgetésről van szó


téged is zavar, ez eléggé lejött, szóval miért hagyod? megváltozni nem fog, csak megint ígérget

ha nem akarsz így élni, ne maradj vele

2020. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyikőtök se komplett, meg az se, aki ezt elolvassa.
2020. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy dolgozós csaj?
2020. márc. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy jött le, hogy a kerdező egy prostituált.

Elmebetegek vagytok és nem normális amit egymással csináltok.

2020. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 Végig szoktam olvasni általában, de az egyharmada után jeleztem magamnak azt, hogy én normális vagyok.

Köszi a megerősítést.

2020. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, az elejenel kiszalltam.

Ha prostitualt, vagy mondjuk ugy, erotikus munkat vegzel, akkor ezt, hacsak nem strici, bar a ketto egyutt kicsit szemtelen, a masik mindig valahol megcsalasnak is erzi.

Aki feldogja, hogy ez csak egy munka, az is tudja, hogy vannak normalis, jo pasi vendegek, tobvet is akarnak gyakran, megszallottan szerelmesek is vannak.

Szoval a tavolsag is nagy dolog fiatal fiuval, plusz az elobbi.

Nem olvastam vegig, de igy nehez olyat osszehozni, hogy ki se hasznaljon, feltekeny se legyen, illetve a megcsalassal kiegyenlit.

2020. márc. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!