Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem azt, hogy nem dicsér eleget a párom?

Figyelt kérdés

Eléggé elkeseredett vagyok, mert egyáltalán nem érzem nőnek magamat ebben a kapcsolatban. A párom sokszor haverként kommunikál velem és úgy kell megjegyeznem, hogy "én a barátnőd vagyok".

Úgy érzem nem is tetszem neki igazán, ritkán dicsér. A barna bőrt szereti, de én most szoliba nem tudok járni, fokozottan figyelnem kell a fenyvedelemre, ő pedig elküldene szoliba, a ruháimat leszolta, de vásárolni nem jön el velem, 10 percenként nyávog, hogy fáj a lába,nem nézi meg a felpróbált ruhákat sem(nem órákig vásárolok). A munkámból kifolyólag nem lehetek kirívó, amúgy sem stílusom. Ha sminkelek az a baj, mert a smink neki "ármány és hazugság".Ha nem sminkelek akkor meg látom rajta, hogy úristen nincs rajtam smink és bámul rám, hogy milyen vagyok. Természetes hosszú, barna hajam van, gondolkoztam kicsit világosítani, de azt mondja jól van az így, máskor meg mégsem jó mert kiengedve útba van alvásnál, beszippantja, rákönyököl, húzza.

Körmöshöz is csak miatta járok, hogy nőies legyek, de úgy érzem hiába.

Ha kevesebb ruha van rajtam rám néz és azt kérdezi, hogy"Mikor megyünk edzeni? "(nem vagyok kövér, átlag vagyok). Egy jó szava sincs rám, mindig célozgat dolgokra, úgy érzem nem is tart szépnek, nincs barna bőröm, rossz a stílusom,a testalkatom se jó, semmi sem jó. Smink nélkül sosem dicsér meg. Így sincs sok önbizalmam, de az apró megjegyzéseivel a maradékot is lerombolja.

Csak arra várnék, hogy elfogadjon, néha dicsérjen, amit ő lát rajtam szépnek, de úgy látszik semmit sem tart rajtam szépnek.


Amikor a volt munkahelyemen voltam az volt a baj, most megtalaltam azt a helyet ahol szívesen dolgozom, nem stresszelek, de kevesebbet keresek, most ez sem jó neki. Állásokat ajánlgat nekem, nem érti meg, hogy szeretem amit most csinálok.



2020. márc. 27. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Én hanyagolnám ezt a kapcsolatot
2020. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyet megkérdezhetsz tőle, bár ezt a kérdést magadnak is felteheted, hogy miért is van(vagy) vele(d), ha ennyire nem jó neki semmi rajtad?
2020. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
akinek csak akkor tetszel, ha szolizol, sminkelsz és kiöltözöl, az nem szeret igazán
2020. márc. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%
Kutya vagy,vagy a gyereke, hogy dícsérnie kelljen? Saját magadtól nincs egy körömpiszoknyi önbecsülésed se csak ha valaki naponta 15x elmondja hogy jajjdeszépvagyangyalbögyörőm? Ne menj már le kutyába. A pasid meg egy tuskó. Hajítsd ki,leszar és nem azért mert nem dícsér meg hanem általánosságban,dugni jó vagy alapon. Engem sem dícsér a férjem,mert nem a kiskutyája vagyok. De érezteti velem hogy vonzó vagyok neki és szeret. Ennyi.
2020. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Sokszor mondja, hogy olyan mintha a kislánya lennék amikor odabújok. Egyáltalán nem tekint rám nőként.

Nagyon elkeseredett vagyok... Virágot szinte sosem hoz, fölöslegesnek tartja. Nőnapra csokit kaptam, de nem ehettem akkor amikor én akartam és azt mondta lehet jobb lett volna a virág, mert az nem hízlal.

Sokszor olyan beveneveket ad, ami egyáltalán nem esik jól és a sorozat nézésnél is mindig a leggázabb karakterhez hasonlít (persze nem a legvonzóbbhoz...)


Én csak egy alap kedvességet várnék, nem kell Istennőként magasztalni, de úgy érzem azt az alap kis figyelmességet, kedves, pozitív gondolatot sem kapom meg amit más nők megkapnak a párjuktól.

2020. márc. 27. 14:35
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég durva a helyzet a leírtakból nagyon nem vagy az esete és kicsit szégyell téged és inkább a mű nőket kedveli és arra vágyik csak nem tud olyat megszerezni ezért cseszeget téged.


Amúgy a mostani baártom engem pl naponta dicsér de néha ő is képes bunkózni. Pl felveszek melegítő nadrágot ami amúgy nagyon is szexi rajtam,vékony nő vagyok,enyhén sportos is és a melegítő olyan,hogy a seggemen nagyon formás...szóval beszól,hogy milyen férfiasan öltözködöm??! alapvetően mindig szoknyában vagyok,mondtma neki nem lehetk 0-24 szoknyában főleg karantén idején ne is álmodozzon arról,hogy otthon mindig kisestélyiben várom.

Meg ő is csesztet,hogy egy kis körömfestés,szempilla. És ugyanígy ellentmondásosan,hogy ne rakassak szempillát,de máskor meg megjegyzi,hogy az miylen szexi.


Néhány férfi nagyon ellentmondásos. AMúgy ezekből nekem az jön le,hogy ők még jobb nőről álmodoznak az ilyen tipikus insta nőkről akiket eltartanak és van pénz sztár fodrszára,pillásra,plasztikára,drága cuccokra...

2020. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kérdésem van, miért vagy vele?

Kíváncsi vagyok nagyon, hogy szerinted te mit kapsz ettől a "kapcsolattól", mi az ami miatt inkább vele vagy, és hallgatod nap mint nap, hogy kritizál.

2020. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ezt én is észrevettem, ezért meg is mondtam már neki egyszer, hogy a természetességről papol, de ő is a dekoratív talpig festett mű nőket nézi meg.Semmi gond akkor én is tudok olyan lenni. Jaj én ne legyek h*lye p.

Felajánlottam, hogy szívesen változtatok néhány dolgon, de akkor mondja el, hogy min. Nem kell semmin azt mondta...

2020. márc. 27. 14:44
 9/17 A kérdező kommentje:

Azért vagyok vele, mert én tényleg szívből Szeretem és nem érdekelnek az ő apró hibái, elfogadni és úgy Szeretem ahogy van.

Nem mellesleg néha bűntudata lesz amikor ezt szóvá teszem és próbál kedveskedni. Ő is Szeret, de én jobban őt.

Néha meg nem értem, mert volt már hogy azt mondta inkább fizet valakinek, hogy engem lefoglaljon, ő meg addig halad az ő dolgával. Mondom köszi szépen, inkább fizetnél egy idegennek csak ne kelljen velem foglalkozni.

2020. márc. 27. 14:59
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeret egy nagy szart. Szereti a fix lyukat meg hogy van vele valaki. Azt hiszed nem lép le az első adandó alkalommal egy műpuncival? A jobbra vár melletted.
2020. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!