Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ha az első pár hónapba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha az első pár hónapban még nem mondom el a problémámat a páromnak?

Figyelt kérdés
Vannak itt olyanok akik egy friss kapcsolatban elraktároztak sérelmeket? Hogyan sült el?
2020. márc. 28. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a problémád? Nehéz úgy válaszolni, hogy nem írod le.
2020. márc. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha arra gondolsz, hogy olyan problémákat nem mondasz el, ami a kapcsolatban vagy a párodban zavar, akkor rosszat teszel.

Én is beleestem ebbe a hibába, emiatt az összes kapcsolatom csak pár hónapig tartott, mert az elfolytott sérelmek egy idő után lehúzzák az embert és nagyobb gondot okoz a kapcsolatban, mint maga a sérelem, akit nem mondasz el. Én tanultam belőle, ma már nem így csinálom és jól működik a kapcsolatom.

Ne halogasd, csak őszintén mondd el, mert egy idő után káros lesz mindenkire nézve, illetve a kapcsolatotokra is.

2020. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kesobb plane nem fogod, es mar alattomossagnak, arulasnak erzi, ha megis.
2020. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebből baj lesz, mert egyszerre fog kirobbanni belőled. :( És akkor nem lesz szép látvány. Én sajnos ezt ismerem, mert én is jártam már így. Nem jó raktározni a sérelmeket. Én mégis 28 éve teszem ezt, rossz vége lesz. Félek.
2020. márc. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem jó döntés. Minél tovább vársz, annál súlyosabbnak fogod érezni a problémát. Végül indulatosan, magadból kikelve fogod a fejéhez vágni.

Minél előbb mond el neki mi zavar.

2020. márc. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes elmondani, mert abból, ha elraktározod inkább, baj lehet, mert csak feltornyosul a problémahalmaz. Addig kell kezelni a problémát, amíg lehet.
2020. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne is.. be kell mindent söpörni a szőnyeg alá.. minek megbeszélni a dolgokat?
2020. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Probléma, vagy sérelem.

Ha az utóbbi, és vél kapcsolatos, akkor jobb azt azonnal tisztázni.

Az exem éveket ült rajta, én bár azt se tudtam, miről volt szó, amikor a fejemhez vágta.

Őszintétlen, taktikázós, sunyi dolognak tartottam.

2020. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!