Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez többeknél probléma vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez többeknél probléma vagy csak én vagyok ekkora szerencsetömeg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ha rossz témában hoztam létre ezt a kérdést akkor ne haragudjatok, de tanácstalan voltam ezzel kapcsolatban, szívem szerint valami humor kategóriába raktam volna, de valahogy mégis nagyon komoly problémának látom.

Arra szeretnék választ kapni, hogy miért van az a mai 20-30 éves korosztályban a nőknél, hogy ha én férfi létemre nem vagyok túl aktív facebookon (értendő ezalatt, hogy nem lájkolok (az ő posztjait se nagyon), nem teszem ki facen a képét, nem nagyon chat-elek senkivel) és nem viszem túlzásba ezt a mű szerelmet, amit sokan leművelnek, akkor mindig megsértődik rám az éppen aktuális barátnőm.

Már zsinorban a 4. barátnőmmel vagyok így, akit zavar, hogy nudli vagyok facen...erre ti már találtatok megoldást?


Nők véleményét is nagyon szívesen fogadom!


Zárásként még annyit tennék hozzá, mielőtt bárki rosszra gondolna, hogy a való életben a csillagokat is lehozom a barátnőmnek, viszem mindenhova ahova csak tudom és neki is van kedve jönni tehát lesem a kívánságait.



2020. márc. 28. 23:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
sztem ne hozd le a csillagokat, hanem állj ki magadért, h "én márpedig tojok a facséra". Nekem sincs pl instám és nem is lesz...akk se, ha olyan helyzet lenne, mint nálad.
2020. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egeszseges lelku ferfi igy van ezzel. Illetve azt is mu dolognak tartom, ha mondjuk anyukajat Facebookon omlengve koszonti fel egy no, aki amugy is talalkozik vele, plusz elegge leszarja.

Ertelme akkor van, mikor baratokkal, regi ismerosokkel tartod a kapcsolatot, es szinte kotelezonek erzi az is a lajkolast, aki nem szereti. Amugy annyit arrol, mennyire mervado es oszinte dolog. Persze van, mikor az.

De egyutt elo embereknel gyerekes, kirakat. Noi dolognak elmegy, de azok a ferfiak, akik Facebook kommentekben edelegnek a parjukkal ( neha nem tul sokaig...), az nekem oszintetlen, ferfiatlan.

Egy no, akit szokoevente lajkol a ferje, de azert az o ritka roffenteseit o igen.

2020. márc. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%

jó kérdés.

a játszma része az msn már.

kb kihagyhatatlan.


csak akkor teheted meg,hogy kihagyod ezt a részt ha full alfa keretben vagy a nővel szemben.

2020. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

A chatet azért használni kéne, a 21. században vagyunk, ahol bármikor eltudjuk érni egymást. Nem azt jelenti hogy egész nap írkálni kell, de 1-2 üzenet lehetetlen hogy ne férjen bele az időbe.


Nekem ilyen gondom még nem volt, nem rugóztak ezen a partnereim, pedig a chaten kívül én is ugyanígy vagyok mint te. Ha neked ő már a 4. ilyen lány, akkor lehetséges hogy rossz lányokkal kezdesz, elég könnyű mindig ugyanabba a csapdába esni. Önbizalomhiány, zavaros önkép, folyamatos külső megerősítésre vágyás - ezek mind a négyüket összeköthetik. Emellett nem kell lehozni a csillagokat a való életben, találni kell egy egészséges egyensúlyt abban is ahogy hozzájuk állsz.

2020. márc. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

A "lehozom a csillagokat"-al inkább arra próbáltam célozni, hogy a való életben abszolút nem hanyagolom el a barátnőmet, teszek érte, hogy értékes időt töltsek el vele, de egyszerűen mindig ezért lesz vége, mert neten alig vagyok és azért ezt így már 30 évesen unom.

2020. márc. 28. 23:18
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Te gondolkodsz jól. Egy képem van facen, azt hiszem 97 ismerőssel. 😅 Abszolút nem mozgat a kirakat világ, ami ott megy. Az emberek elméje tele van szeméttel, nap mint nap látni a megosztásokból. Viszont hadd mondjam el, nem kell kompenzálnod ezt a virtuális passzivitast azzal, hogy lesed minden kívánságát, viszed ide-oda, mert egy kapcsolatban nem szolgáltató a férfi, hanem egyenrangú partnerek vagytok. Legalábbis elméletben így kéne lennie ennek. Sajnos sokan kifele élnek. Ez a vírus, karantén és társai legalább egy kicsit nevelik az embereket, hogy befelé forduljanak, a lelkükbe. Ha ez gond a nőidnek, akkor ők nem a személyednek örülnek, hanem annak a képnek akarnak megfelelni, amit a külvilág felé akarnak mutatni a kapcsolatotokkal.
2020. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Miert adsz mások véleményére? Ha neked nem fontos a facebookon lógni akkor ne tedd. Akinek ez probléma azzal meg nem kell szóba állni. En se vagyok fent 0-24 mert van mas fontosabb dolgom is. Leszarom kinek mi a velemenye.


N

2020. márc. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%
Nőként mondom, hogy ne nevezd az ilyen kip.csákat Barátnőidnek. Itt te is hibás vagy, mert magasabbra kellene emeld bizonyos szavakbak az Értelmét. Akkor van Barátnőd, ha Érzelemdús Kapcsolatban vagy vele, nem pedig rövid dumára, esetleg katymaty-ra alapozva. Ha ilyen szépen meg tudsz fogalmazni egy kérdést, akkor legyél Igényesebb értelmileg és csak az Tanult, Olvasott nőkkel ismerkedj és legyél t.kös csiszolódni velük.34N.
2020. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok aktív fb-on. A profilképemet kb. 1-3 évente cserélem, alig osztok meg valamit. Eddig senkit se zavart. "Csak hogy legyen" alapon voltak közös képek, de semmi nem múlik rajta..


Az élet nem a Facebookon zajlik☺️✌️

2020. márc. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A párommal 4,5 éve vagyunk együtt, neki kb egy 10 évvel ezelőtti profilképe van kint, rólam egyetlen képet sem rakott még fel. Nem zavar, nem érdekel. A való életben jól vagyunk, most a korlátozások alatt is jól vagyunk, ez a hülye fb semmit sem számít.


Nekünk, neked ez így jó. De sokaknak fontos a fb, insta visszajelzés, szerencsétlenségedre te ilyen lányokba futottál bele.

2020. márc. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!