Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek alapján aggódnom kéne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján aggódnom kéne, hogy a barátom iszik?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyok együtt a barátommal, minden tökéletes, nagyon szeretjük egymást, már hozzá is költöztem, mert egyikünk sem dolgozik a karantén alatt. Viszont kezdek aggódni, mert azt veszem észre, hogy eléggé szeret alkoholt inni... Ha elmegyünk vásárolni hetente 1-2x, akkor mindig vesz egy karton sört, meg valami töményet, és az el is szokott fogyni. Én nem bírom az italt, de nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget. Az első intő jel az volt, amikor nézegettünk régi képeket, amin még fiatal volt, de a képek 90%-án az volt, hogy be voltak rúgva a haverjaival elég durván... Utána megtudtam, hogy beszélgetett az egyik haverjával és mondta neki, hogy én nem nagyon bírom a piát, mire a haverja azt mondta, hogy "akkor a csaj nem tudja még, hogy mi nem ma kezdtük" meg olyat hogy "mondjad neki, hogy ha veled akar maradni, akkor szokjon hozzá a piához".

Amikor rákérdeztem, akkor azt mondta, hogy csak hülyéskedtek, nem gondolták komolyan. De kicsit elbizonytalanodtam... Nektek mi a véleményetek?


28N és 31F


2020. márc. 29. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én, volt alkeszjént mondom, hogy már benne van a srác, mindegy mikor kezdte, még, hogy ez nem olyan sok ivás

Ott húznám még a határt, amikor olyan, mintha üzemanyag lenne. Szóval nincs nap, hogy ne igyon, aztán meg nem lesz olyan napszak se.

Kérdés még, hogy egy hétig ne igyon a kedvéért.

Attól tartok, nem fog menni.

2020. márc. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is aggódj, sőt gondold át ezt a kapcsolatot! Ez az alkohol mennyiség amit megiszik a barátod nem kevés, szerintem már most alkoholista!
2020. márc. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Heti egy rekesz sor és egy üveg tömény? Igen, alkoholista.
2020. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy milyen képek készültek róla, az mondhatni mellékes, rólam is csak buliban, társaságban készültek régebben képek, az alapján ismeretlenek simán gondolhatták volna úgy, hogy egy nagy bulizós csaj vagyok, pedig jó esetben mentem vagy kéthavonta-háromhavonta egyszer egy ilyen eseményre.


Az viszont igenis aggasztó, hogy ennyit iszik. A bezártság alatt én megértem, hogy alapból könnyebben nyúlik az ital után, unalomból is, de egy teljes karton sör és egy üveg tömény minden héten szerintem nagyon sok egy embernek. Még ha azt mondanád, heti egyszer megiszik egy-két pohárral/dobozzal, azt mondom oké, de ez így elég masszív alkoholizmusnak hangzik.

2020. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez a legelső kikötés egy kapcsolatnál, hogy ne igyon a férfi. Tehát én lapátra tenném minél előbb. Apám alkesz volt. Soha, de soha nem járnék iszákos pasival. Nem baj, ha csúnya, vagy nincs pénze, csak ne igyon.
2020. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj,hogy milyen képek készültek róla, hiszen aki még ha ritkán is kimozdul és bulizik, iszogatnak arról készült már ilyen kép. Nem is ezzel lenne baj, hogy ritkán időnként.

Viszont amit írtál heti szinten az brutális. Megpróbálhatod, hogy leülsz vele beszélni és megkéred ne igyon, csak alkalmanként. Szerintem akinél ez ennyire rendszeres annál ez nem fog működni, de akkor jobban jársz, ha még most elhagyod.

2020. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak mondom, hogy ez ennél sokkal rosszabb is lesz. Pokollá fog válni mellette az életed, ha nem kapsz észbe.
2020. márc. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!