Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim azt mondja, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt mondja, hogy neki mindegy hogyan nézek ki, mert már nem úgy néz rám mint az elején, már nem a külsőm a fontos neki, mert szerelmes belém-ezt mondja, hogyan legyen így motivációm?

Figyelt kérdés
10 kg plussz van rajtam, és fogyni szeretnék de hogy leg'en így motivációm, ha a páromnak mindegy hogy nézek ki, mert neki "mindegy milyen vagyok" mindenhogy elfogad. 5 hónapja élünk egyébként együtt, de akkor kinek tetsszek ha nem a saját páromnak? Hogyan szerezzek motivációt hogy lefogyjak?

2020. márc. 29. 21:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Én azért fogyózom hogy saját magam szépnek lássam magam. Hogy a ruhák úgy álljanak rajtam ahogy én szeretném. A páromnak bejövök 70 és 55 kilósan is
2020. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Ha a jellemedbe, személyiségedbe szerelmes, akkor tényleg leszarja a külsődet, mert nem ez érdekli.


Motivációd? Önmagad miatt max. Ez neked fontos, neki nem.

2020. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Zavar ,hogy neki mindegy milyen vagyok, nem úgy néz rám mint az elején, nem azt nézi, hogy hogy nézek ki csak szeret amilyen vagyok. De magamnak nem tetszem de így ninxs motivációm, elveszi a kedvem ez, hogy pont annak, akinek tetszeni akarnék,MINDEGY MILYEN VAGYOK . Ez normális szerintetek?
2020. márc. 29. 21:35
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Magadnak első sorban. Másod sorban ne adj arra amit most mond. Most szerelmes, nem érdekli a külsőd, de évek múlva ez változni fog. Akaratlanul is a vékonyabb, csinosabb nőket fogja észre venni és vágyni mint a te túlsulyodat.
2020. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Magadnak tetszél, és ne a másiknak!

Most ki miatt akarsz lefogyni? Magad vagy párod miatt?


A külsőd az évek során változik, a belsőd többnyire nem.

2020. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Az a motíváció, hogy te fogyni szeretnél, és jobban érezd magad, ha a tükörbe nézel. Miért kellene ennek tőle függnie?
2020. márc. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem , nem normális szerintem hogy nem tetszel magadnak , és e közben motivációd sincs lefogyni.
2020. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De az normális hogy neki mindegy milyen vagyok?? Mert azt mondja,hogy ő már másképp lat engem....
2020. márc. 29. 21:37
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is elég motivációnak kéne lennie, hogy nem tetszel saját magadnak. Hisz tetszeni akarsz nem? Akkor tegyél érte.

Másik meg, hogy hiába mondja a párod, hogy neki mindegy. De képzeld el mennyire fog neki tetszeni egy csinos, szexi barátnő a mostani helyett. Szerintem jobban fog kívánni és úgy általában jobban fogsz neki tetszeni.

2020. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
Elmúlt a szerelem. Ez ennek a jele.
2020. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!