Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy oldjátok meg a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldjátok meg a közös programokat a párotokkal távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Gondolok itt skype on keresztüli filmnézésre van egyéb ötletetek?

ti mit szoktatok csinálni?


2020. márc. 31. 15:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Főként szakítani, mert ez így egy szar
2020. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Cam sex
2020. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%

Online játékok. TeamViewer-en filmek.


Ezeken kívül egy távkapcsolatban mégis mit lehet csinálni? Pont ezért mondanám, hogy meg se éri. Én is a saját hibámból tanultam, mikor ilyenbe belementem. De azért sok sikert.

2020. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
És még csak teherbe sem esik.
2020. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Sehogy. Írásban kommunikálunk pár szót és ennyi. De sokszor a sziáig jutunk csak :/

L

2020. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Mi koronavírus nélkül kb. 400 km távolságban vagyunk, ő dolgozik, én tanulok. Úgy oldjuk meg, hogy minden hétvégén és minden szünetemben együtt vagyunk.

Most, hogy koronavírus van, hozzá költöztem.

Egész nap beszélünk, de szerintem nincs olyan, hogy skype-os közös program...

Nektek kell kreatívnak lenni.

2020. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kozos program, hacsak a masik ugyanugy nem igenyli, az eroltetett, se egy nap tobbszor kommunikalni, kameraval is, azt persze. Ha arrol van szo, hogy elotte sokat voltatok egyutt, most meg egyikotoknel sem fog senki uj szinrelepni, akkor az ellaposodo kapcsolat is felelesztheto ujra.
2020. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, elirtam egy betut. Nem se, hanem de
2020. márc. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, a tavkapcsolat felesleges idopazarlas, amennyiben nem koltoztok ossze max par honapon belul.
2020. márc. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Mi rengeteg dolgot csináltunk anno "együtt". Igazából ahányszor csak tudtunk videotelefonáltunk, ha mókoltunk valamit otthon mindig beszéltünk közben. Pl. nekiálltam főzni valamit, ő pakolászott közben meg eszmecseréztünk a világ nagy dolgairól. Vagy csináltam mondjuk a körmömet ő meg elszórakoztatott közben. Mi is játszottunk minenfélével online. Filmet nem nagyon néztünk így együtt, nekünk bőven elég volt, hogy bármit csináltunk "ott volt" a másik legalább virtuálisan. Így hogy gyakorlatilag egész nap tartottuk a kapcsolatot abszolút nem hült ki a dolog. Nyilván ehhez azért kell, hogy ne csak addig terjedjen a kommunikációtok, hogy "mizu? -semmi." Bár akik ennyire nem tudnak miről beszélni azoknak nem is hiszem, hogy van egymás mellett keresnivalójuk.
2020. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!