Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális a párom viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a párom viselkedése és én vagyok hisztis?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk már egy ideje és ez így is lesz még egy darabig, ha együtt maradunk egyátalán.

Próbálom megtartani a szexualitást, amennyire lehet ilyen helyzetben. Régebben még volt hogy küldtünk képeket, kívánlak, hiányzol...ilyesmik.

Egy ideje képtelen vagyok rávenni hogy beszéljünk a szexről, kép vagy ilyesmi pláne nincs.

Mondtam hogy ha van valakije akkor hagyjuk egymást, amire kiakadt hogy én vádolom őt.

Voltam már megcsalt, tudom mit éreztem akkor, most sem sokkal jobb a helyzet.

Egyik este mondtam neki hogy ma jó estém lesz, gyertya, film, bor...ami egyébként nem volt igaz, de kíváncsi voltam a reakciójára. Erre annyi volt a válasz ohh oké.

Minden alkalommal elmondom neki, hogy szükségem van valamilyen formában erre, nem tudunk szexelni, de legalább ennyi legyen, maszturbáljunk együtt, mutassunk valamit...de hiába, nem hajlandó.

Azt mondja sok baja van, nem tud ilyennel foglalkozni.

Mondtam hogy akkor majd megadja más, amire tulajdonképpen szintén nem is reagált, illetve később annyit ahogy akkor fókuszáljak az új pasira.

Második napja nem beszélünk, ezen kaptunk össze.

Volt már máskor is hogy nem beszéltünk napokig, de valamelyikünk aztán csak keresi a másikat.

Szerinte én hisztis vagyok, pedig ahogy mondtam neki is, én csak nőnek akarom érezni magam. Egyébként amikor találkozunk akkor van szex, ezért is gondolom hogy van valakije, akkor nem kellek, de amikor együtt vagyunk akkor én vagyok kéznél.

Amikor mondom neki egy ezt más nő se tudná elviselni, akkor annyit mond hogy akkor marad egyedül.

A jövőről gyakran beszél, gyerekekről... mégis így viselkedik. Egyébként ő is volt már megcsalt a múltban, azt mondja nem tenne ilyet, de már nem hiszek neki.

Szeretem őt, és ő is gyakran mondja, bár a viselkedése és a tettei pont nem ezt mutatják. De úgy érzem jobb lenne külön.

Ti hogy látjátok ezt mint kívülállók?


2020. ápr. 1. 00:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint kívülálló, nem tudom megérteni ilyen teljesen elcseszeveszélt kapcsolatban minek ülnek emberek? Nyilvánvalóan a legcsekélyebb figyelmességi mintákkal sem szolgál neked az úriember, találkozni se tudtok, érzelmi igényeid kielégítése a 0 felé konvergál. Minek? Miért nincs a pucádban vér ahhoz, hogy az igényeidnek sookkal jobban megfelelő férfit szerezz?

Miért az a legnagyobb gond, hogy megcsal-e, vagy nem csal meg? Ha nem csal meg, de így viselkedik, attól elfogadhatóbb ez az érzelmi és szexuális sivárság. Szerintem nem, úgyhogy nem értem, miért ez e legfontosabb kérdés, miért nem az, hogy magadat boldoggá tedd.

2020. ápr. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

nem elég, h távol vagytok egymástól, még macerálod is ezzel, állandóan. Sztem ez a két nap, amikor nem beszéltek (végre nyugta van) kb, mintha az orvos írta volna fel. Leírtad, h nem fogtok talizni, szóval nyughass. Neki is rossz, de úgy meg pláne, h olyasmivel nyaggatod, amivel nem tud/nem akar mit kezdeni a pasid.


én se szeretném ezt a távszexet, meg képküldést és nyaggatást o.o

2020. ápr. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Itt részemről nem csak a az a probléma, hogy a szex témára így reagál.

El is lehet vonatkoztatni ettől... adott egy dolog (teljesen mindegy mi) ami nekem nem jó, de ő nem akar segíteni ezen.

Egyébként szerinte aki rendben van magával annak nincs szüksége megerősítésre (ilyen fajta megerősítésre)

Másik dolog pl ami nekem nagyon esett. Vittem ki a reptérre, még a kocsiban voltunk amikor elkezdtem sírni, nem üvölteni vagy hisztizni, csak pakoltunk már ki és elkezdett folyni a könnyem, erre ő nevetni kezdett hangosan. Jól esett volna egy ölelés mondjuk nevetés helyett. Aztán becsekkolás előtt persze volt ölelés is, de gondolom érthető így is

2020. ápr. 1. 00:29
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem kapcsolat. Biztos hogy van valakije ha csak akkor van szó szexről ha meg akar dugni.

De a tàvkapcsolat tőrvènyszerűen igy ér véget.

2020. ápr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold. Aztán vagy változik, vagy találsz jobbat.
2020. ápr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Szánalmas vagy a hülye játszmáiddal.

Van akiben van annyi természetes szeméremérzet, hogy nem küldözget intim képeket és nem fog neked belelihegni a telefonba.

Én se tudnám magam rávenni egy ilyen röhejes közös masztinak nevezett bohóckodára, attól még élesben szétszedném a párom, ha volna. Utálom, ha szex közben néznek. Ha valakivel szexelek, akkor nyilván közben ő nem külső megfigyelő, az nem zavar, az se zavar, ha világos van, sőt...De az, hogy ő külső megfigyelőként nézzen engem mondjuk szex vagy maszti közben, hát az számomra nagyon zavaró volna.

Ha ilyesmi miatt hisztizne és fenyegetne azzal, hogy mással fog lefeküdni, elég hamar dobnám az illetőt.

2020. ápr. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem a párod...

1. Vagy hülyít és több vasat tart a tűzben.

2. Szakítani szeretne, mert a távkapcsolat nem kapcsolat.

3. Ő sem normális, de te is hisztis vagy. "Nőnek akarom érezni magam". Mit csináljon? Távol van.


Szerintem nem illetek össze, plusz a távkapcsolat az olyan átmeneti dolog.. két hónap maximum, se több, se kevesebb.

2020. ápr. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Ha találkoztok, dugtok ennyi.
2020. ápr. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem normális. Nagyon nem. Ahogy a többi válaszoló is írta, ti nem is vagytok kapcsolatban. Jelenleg köztem és a barátom között távkapcsolat van, én Szegeden vagyok, ő Budapesten. De sose viselkednénk így egymással. Mondjuk ő nem is csalt meg soha, szerencsére van gerince.
2020. ápr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mi egy kicsit messzebb vagyunk egymástól. Több órányi út repülővel. Ezért nem tehetjük meg, hogy sűrűn találkozunk. Ez augusztus vége óta van, azóta kemény 1 alkalommal voltunk együtt.

Köszi a válaszokat.

2020. ápr. 1. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!