Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatnám meg, hogy tényleg csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Van egy olyan érzésem, hogy érdekből van velem a párom. Anyagi gondjai vannak. Én anyagi biztonságot nyújtok (lakás, biztos állás), bár a koltségeket felezzük - mindig tartozása van felém, ad is kér is. Albérletet nem tudna fizetni.

Érzelmi szempontból labilis,vitát többször zárt már le azzal a kérdéssel h akkor költözzön el? Ami feltűnt és zavar h fotózáskor engem ki szokott hagyni.

Vannak pozitív dolgok is, és ez az ami megzavar abban h eldöntsem miért van velem. Utálatos baráttal jópofizik h a nyaralójában lehessen, szóval megalkuvó..hogy lehetnék biztos abban h velem is csak ezt csinálja vajon?


2020. ápr. 1. 07:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
És mennyit keres? Ha mondjuk 120 rongy havonta, akkor 20 rongy minimum a rezsibe, plusz egy-két nagy bevásárlás havonta.
2020. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mennyit keres, de kb 200 elvileg jön a zsebébe, mégsem jön ki belőle. Számontartjuk a rezsit, felesbe megy. A járvány miatt sokkal többet vásarolunk a közösbe, jegyezzük ki mennyit
2020. ápr. 1. 11:34
 23/29 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom h pénzügyileg nem az van h mindent én fizetek, hanem felesben van, csak épp tartozik.

Érzelmileg meg sokat ad ugyan a mindennapokban, de pislogok néha, hogy mit (nem, máshogy) csinál.

2020. ápr. 1. 11:51
 24/29 anonim ***** válasza:
Pl miket❓
2020. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
És kiknek tartozik,már csak ez a kérdés? Lakáshitel? Egyéb más behajtani való?
2020. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Miket, amiket írtam korábban itt már. Ha lehetséges lenne, a legszívedebben próbatétel elé állítanám , amiből véglegesen kiderül.

Legutóbb volt olyan h nagyon fáradt voltam, befeküdtem az ágyba és megijedt h lázas vagyok. Kereste a lázmérőt, közben összevitatkoztunk valamin és miután már az ágynál volt a lázmérővel, fogta magát és visszavitte, eltette. Már nem érdekelte h lazas vagyok-e. Nekem ebből az jön le h ha olyan kedve van, már nem is vagyok fontos.

2020. ápr. 1. 14:41
 27/29 A kérdező kommentje:

Tartozik közmű végrehajtó telszámla baráti kölcsön, provident (bar anyja nevén van és azt mondja h az anyjának kellett), bevásárlós kártya (nem fizeti vissza vagy nem időben, egy számlát láttam)

Zálogba ad dolgokat...katasztrófa

2020. ápr. 1. 14:44
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Most úgy őszintén. Mit akarsz egy ilyen pasitól?

Mi az ami mellette tart?

Őszintén kíváncsi lennék rá.

2020. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyre inkább pszichopata benyomásàt kelti. Összevitàztok és elteszi a lázmérőt❓

Ilyen ócskaságokkal akar megbüntetni. Megbízhatatlan és gyerekes.

Nem elèg ez amiket elmeséltél próbatételnek❓

Mèg a maga beteg módjàn ragaszkodhat is hozzád. És❓Min változtat❓Ilyennel akarsz együtt élni❓

Számító és manipulatív kis tetű.

2020. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!