Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántott,3 napja hallgatunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott,3 napja hallgatunk, mit kell tenni?

Figyelt kérdés

A párom 3 nappal ezelőtt a semmiből (tehát minden előzmény nélkül) nekem vágott egy elég sértő dolgot ami ráadásul nem is igaz rám, tehát hamisan minősített engem.

Ahogy egyre inkább ragozta, hogy "mert te ilyen meg olyan ember vagy" nekem már a torkomban voltak a könnyeim, annyira rosszul estek az igaztalan szavai.

Végül úgy éreztem vitatkozni sem tudok, csak azt kiabáltak neki sírva, hogy nem akarom tovább hallgatni a hazug, gonosz állításait, és hogy nem akarok vele se beszélni se semmit..

Úgy tűnik azóta sem jött rá mennyire megbántott, és hogy nem kellett volna ezeket mondania, mert 3 napja nem szólunk egymáshoz.

Eddig mindig én törtem meg a max 1-2 napos csendet, akkor is ha ő tett rosszat, de most nem megy.

Annyira rosszul esett ez az egész és annyira igazságtalan volt, hogy úgy érzem ha én kezdek el beszélni azzal csak azt érem el, hogy még jobban biztos lesz az igazában, ugyanakkor nem bírom ezt a hallgatást sem, mert minden ilyen nappal csak még nagyobb kárt teszünk a kapcsolatunkban.

Mit kellene tennem?


2020. ápr. 1. 07:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Egy kapcsolatban az egyik fél mindig hamarabb enged, viszont a párod sürgősen megtanulhatna bocsánatot kérni.


Aztán ha megnyugodtak a kedélyek, vissza kell térni a témára higgadtan, ott majd kiderül, hogy túl tudsz-e rajta lépni v. sem.

2020. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha tuti nincs igaza, akkor minek te teperj? Lehet csak indokot akart hogy szakíthasson, aztán ilyen gyáva verziót talált ki
2020. ápr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%

Sajnos vannak esetek, amikor a barátnőnek kell befejeznie a nevelését egy félresikerült férfiegyednek.

Persze van ennek fordított verziója is.


Próbálj erős maradni, nem azért csinálja ezt Veled, mert nem szeret, hanem azért, mert egy agresszív bnkó.

2020. ápr. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Hellmano ***** válasza:
25%
Dugjatok egy állatiast az a legjobb megoldás a veszekedés után :)
2020. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Leírnád, hogy pontosan mi történt? Kíváncsi vagyok rá.
2020. ápr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
A hallgatás egy játszma, amit előbb-utóbb valakinek meg kell szakítania. Azt javaslom, hogy kezdeményezz egy nyugodt beszélgetést vele, de mindenféle alázatosság vagy indulat nélkül, csak korrekten, nyugodtan. Kérdezd meg tőle, hogy miért gondolta azokat rólad, amiket mondott rád, mi váltotta ki belőle. Nyitottan és megértően hallgasd végig, amiket mond, ne szakítsd félbe, csak hallgasd végig. S ha befejezte, akkor nyugodtan mondd a szemébe, hogy te hogy érzel ezekkel kapcsolatban, benned milyen érzéseket váltottak ki ezek a vádak. Semmiképp ne őt minősítsd jelzőkkel. Ez segíteni fog, hidd el.
2020. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Lépj le, ez egy kötsög.
2020. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem nevezném páromnak azt, aki sérteget (pláne alap nélkül), aztán még neki áll feljebb és képes napokig kussolni meg meglenni nélkülem egy szó nélkül.
2020. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Ismerős a dolog. Nálunk ugyanez a helyzet. Bármi történik mindig én vagyok az aki kezdeményez miután napokig nem beszélünk. Soha nem kér bocsánatot, bármit is tesz. Nagyon unom már, legjobb lenne lezárni. De ehhez meg sajna gyenge vagyok még.
2020. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Ki pontozza le a teljesen ertelmes valaszokat?? Valaki, aki egy gyökér mellett szenved es képtelen szakitani, vagy csak siman nincs élete?
2020. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!