Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm jogosan sértődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm jogosan sértődött meg rám?

Figyelt kérdés
Én már korán fenn voltam reggel, elkezdtem nézni egy filmet a laptopon

2020. ápr. 1. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hangosan, vagy fülessel?
2020. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Bocsánat telefonról vagyok így itt folytatom a kérdést.

Én már korán fenn voltam reggel, elkezdtem nézni egy filmet a laptopon, utána fel kelt barátnőm is mondtam neki jó reggelt mizujs? Mondta fáj a torka csinál egy teát magának mondom okés én filmezek

Ahogy vége lett a filmnek teljesen besertodott rám mivel nem foglalkoztam vele, és nem beszéltem hozzá

Ez most mi?

2020. ápr. 1. 13:02
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Hát azért reggel legalább egy puszi vagy ölelés erejéig torodhetnel vele! Vagy kedvessegbol megcsinalhattad volna a teat neki. Nekem is rosszul esne ha a párom lesz.rná a fejem. Meg nem is ertem, miert nem kerdezted meg tole, hogy-e kedve veled nézni a filmet?
2020. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Lenne-e kedve**

Amúgy ezen megsertodni tulzas, inkabb szolni kellett volna ilyenkor, hogy bocs Géza de nekem ez ezert meg ezert rosszul esik stb

2020. ápr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Lehet várt volna egy kis interakciót részedről.


Aki beteg, az gyakran érzékenyebb, sértődősebb

2020. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

Ti hány évesek vagytok 15-nél több? Mit kellett volna vele foglalkozz, eljárta a 7 fátyol táncot, és nem szexeltél vele?

Nyilván nem volt jogos. Ha szeretett volna valamit, akkor szóljon.

2020. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Tinikategória amarra -.-"
2020. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 LazyJones ***** válasza:
83%
#7 38 éves vagyok, mégis, ha párom beteg, vagy rosszul van, igyekszem azért figyelni rá, és segíteni neki a hétköznapi nyűgeivel. Nem mondom, hogy mindig sikerül, sem azt, hogy mindig jól reagálja le, de azért ennyi figyelmesség szerintem minden kapcsolatba belefér, nem csak tini korban, amikor egy hancúrt vár cserébe az ember.
2020. ápr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

#11 Szóval aki figyel a másikra, az "papucs"?


Gratula.

2020. ápr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!