Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkoztatok már szóbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meszieszti kérdése:

Találkoztatok már szóbeli erőszakkal? Ha igen milyen formában? Mi minősült nálatok annak?

Figyelt kérdés
Például számomra az is az, hogyha a párom aztmondja, hogy az ő munkája fontosabb, ő keresi a pénzt, az enyém pedig nem ér semmit, mivel kevesebbet keresek és csak boltban vagyok eladó.

2020. ápr. 1. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez a te sarad, mert nem szabad ilyen emberrel lenni. Gazember sok van, ha belefutsz egybe, ha kiderül róla, hogy ilyen utolsó, mint a partnered, hagyd ott.
2020. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Ó, én ebben nőttem fel, anyám fizikailag és verbálisan is bántalmazott. Bárcsak kikapartak volna, amíg lehetett, nem lesz belőlem semmi, WCs néninek se leszek jó, undorító vagyok, ronda vagyok, ostoba vagyok, bárcsak megdögölnék, mindenki jobb nálam, szart se érek, nap mint nap hallgattam ezeket, estig sorolhatnám. Terápia előtt párkapcsolatban is belefutottam hasonlóba, az elején a csillagokat is lehozta az égről, aztán elkezdőtött az alázgatás, a korlátozás, a degradálás, az igényeim semmibe vétele.

Belőlem ez azt váltotta ki, hogy eldöntöttem, hogy csak azért sem hagyom, hogy igazuk legyen. Csak azért is boldog leszek, csak azért és elérek az életben valamit. Az addigi önutálatom és önsajnálatom átfordult dühbe és dacba.

Terápiára jártam, önismereti csoportba, felépítettem az életem, meghúztam a határaim. Azóta baromi könnyen elegedem az életemből azokat, akik rosszul bánnának velem, nem tudok bántalmazókhoz kötődni, de másokhoz is nehezen és sok idő kell, mire ez kialakul bennem, de ha elkezdenek bántani, szinte azonnal eltűnik. Én így védem magam, de szerintem már nem tud olyan történni velem, aminél rosszabbon már túlléptem, összességében megerősített, talán egy kicsit túlságosan is.

2020. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Fruzs33 ***** válasza:
45%

Ez még csak egy enyhébb fajtája.

A fenyegetések a legdurvábbak,aztán a fizikai cselekvések.

Másfelől én ennél jóval durvább negatívakat kaptam.

2020. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

-Mi a baj?

-Semmi!


Ez a legjobb példa.

2020. ápr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Hogy bízhatnék benned? Hiszen még csak 2 éve ismerlek....
2020. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%

Ez erőszak? Egyáltalán nem az.

Azon felül, bunkó a párod. Keress olyat, aki értékel.

2020. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Az a nem mindegy, hogy ez mindennapos, állandó, vagy csak mondjuk egy vita hevében került elő? Ez inkább csak bunkóság, meg kell vele próbálni megbeszélni, hogy rosszul esik stb, de ha nem megy, el kell hajtani a francba.

Én általános iskolás koromban voltam erősen verbálisan bántalmazva, el lettem hordva mindendféle senkinek, csúnyának, különböző gúnyneveket aggattak rám és ez minden nap ment évekig. Plusz többszörösen megfenyegettek veréssel és egyszer be is váltották az ígéretet...

2020. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%

Aki szerint létezik szóbeli erőszak, azt biztos nem vágták még ököllel szájba. Az erőszak.

Tönkre lehet tenni egy embert szavakkal, persze. Attól ez nem erőszak.

2020. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Engem vertek is gyerekkoromban, ököllel, szíjjal, tárgyakkal. Ugyanúgy erőszaknak tartom, mint a verbális bántalmazást, de szerintem az utóbbi sokszor sokkal jobban fáj és sokkal mélyebb nyomot hagy.
2020. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, csak nem nevezhető erőszaknak. Ebből jön ki az, hogy nemi erőszaknak hívjuk, ha egy munkás (bunkó módon) utánafütyül egy nőnek. Csúszós talaj.
2020. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!