Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 45 éves férfi vagyok,5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45 éves férfi vagyok,5 éve párkapcsolatban. Párom 35 éves, alacsony, így állandó súlyproblémával. Sokkal jobban tartom magam nála (5 évet letagadhatok) - a 10 év ellenére - köszönhetően annak, hogy egész életemben sportoltam. Menjek, vagy maradjak?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőttig csóró voltam, köszönhetően egy jó munkahely elvesztésének, és válásnak. Addig se voltam jól eleresztve (vidékről feljött panelproli). 1 évvel ezelőttig külföldön hajtottam. Próbálkoztam komoly kapcsolatot teremteni. 40 éves koromig sokan jöttek, de 2 hét után mentek is, amint rájöttek, hogy nem volt semmim. 5 évvel ezelőtt nem kellettem másnak csak akivel vagyok. Párom kint volt nálam egy évig. Megszedtük magunkat. 5 ingatlant vettünk itthon. Kiadjuk, és jól is keresek mióta itthon élek. Tavaly megpróbáltuk 3 hónapig külön. 3 kapcsolatom volt. Nagyon jó volt a szex velük, de nem voltak társ kategória. Próbálkoztam ismerkedni, de csak komolytalanok jöttek. Páromnál jobb nem jött. A szexen kívül, minden tökéletes vele. Azóta újra együtt. Gyarapodunk, anyagilag. Gyerek még nincs, de egyet el tudok képzelni. Szex szinte nulla. 5 évig egyedül éltem külföldön, csak hajtottam a pénzért. Elég volt egy életre, ha egy estét egyedül töltök már rosszul vagyok. Aki kellett volna tavaly annak én nem kellettem, akiknek kellettem volna, azok meg nekem nem. Szeretném végre élvezni az életet a párommal, de sok és változatos szexel.

2020. ápr. 1. 15:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Menj.
2020. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Meg véletlenül se vállaljatok gyereket, légyszi. Amúgy menj.
2020. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
13%
Ne menj!
2020. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Nincs szeretet, se tisztelet, csak társfüggőség, félelem a magánytól. Minek egy ilyen kapcsolatba gyerek? Mindketten keressetek mást.
2020. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

2 dolgot szeretnék tisztázni:

- A kérdésem, most nem a gyerekvállalásról szól. Tényként említettem, nem azért, hogy elvonja a figyelmet az elsődleges kérdésről. Odáig el is kéne jutni egy párkapcsolatban, de ahhoz érdemes elolvasni a teljes kórképet.

- Ha az jött le, hogy nincs semmi megbecsülés és tisztelet, akkor valamit rosszul fogalmaztam. Pont ezek vannak, és szeretet. Hiszen 5 éve találkozott 2 csóró, akik mindent egymásnak köszönhetnek, mindent együtt teremtettek meg. Nyilván ezt nem akarják elveszíteni, vagy másnak adni, amiért más egy fűszálat se tett félre. A 2 embert össze tartja a rengeteg közös küzdelem. Szerelem nem lett, pont amiatt, hogy az egyik fél részéről nem az a másik fizikailag, aki iránt a legnagyobb vágyat érzi.

2020. ápr. 1. 15:53
 6/31 anonim ***** válasza:
82%
Erre nincs mit mondanom, finoman és nőiesen: egy igazi getzi vagy...
2020. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Részedről ez már az elején sem volt szerelem, csak azért jöttél össze vele, mert más/jobb nem volt. Osszátok el a vagyont és menj. Előbb-utóbb úgyis otthagynád, idő kérdése, hogy mikor botlasz bele egy nőbe, akibe szerelmes leszel. Szerintem ez garantáltan meg fog történni, hiszen lelkileg nem vagy benne 100%-osan a kapcsolatodban.


33N

2020. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Rockarc ***** válasza:
93%

Leirom a kapcsolatot. Te most egyutt elsz a cegetek masik tulajaval es elvezitek ennek hasznat. Sex nelkul a gyerek kerdes eleg nehez lesz, legfeljebb orokbe fogadtok. Lehet bizniszkent kezelni a kapcsolatot, csak nem erdemes. Te sem erzed elegedettnek magad, valszeg o sem.


A tisztelet, amit ki akarsz hangsulyozni, na az nincs. Pont az ilyen gondolatok arulkodnak arrol, hogy nem tiszteled, mint not. Legfeljebb ugy, mint bajtarsat. Ha te kepes vagy barkivel egyutt elni, csak legyen melletted valaki, akkor jo. Ha nem, akkor valtoztass. Sokan elnek langyos viz kapcsolatban, nem te lennel az elso. Ellenben kesobb azert meg meglehet a bojtje ennek, amikor rajossz, hogy mennyi evet pazaroltal el a "semmiert".


44F

2020. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
31%
#6-os, miért lenne az? mert őszintén elmondja, hogy hogyan érez? most egy döntés előtt áll és bizonytalan. a nők is játszmáznak keményebben is, számolnak, osztanak-szoroznak. szerintem pattanj, kérdező, mert te sem leszel fiatalabb és az idő megy. egyre nehezebben fogsz olyan nőt találni akire feláll a cerka.
2020. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, hogy 45 éves férfiként nem számítasz jobb partinak, mint a 35 éves nőd. 50 felett meg már látszani fog rajtad, hogy agyonhajtottad magad. Szóval semmiféle szőke hercegnőt ne várj, hogy majd betoppan az életedbe. Eddig se kellettel nekik. Vagy ha nagyon menőzöl az 5 ingatlanoddal, majd rád hajt egy aranyásó legfeljebb. De akkor meg az lenne a baj, hogy csak a pénz miatt kellesz. Egyébként emberileg elég üres vagy, így leírás alapján. Ez az érdemed, hogy sportolsz meg hajtottad magad a pénzért. Ettől értelmes nő nem fog elájulni. Inkább kevesebb pénz, de tartalmas élet.
2020. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!