Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek romlott-e a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek romlott-e a kapcsolatotok az összezártság miatt az utóbbi hetekben?

Figyelt kérdés
Az nem tesz jót, ha túl sok időt töltünk egymással, összezárva. Hamar megunja az egyik ember a másikat.

2020. ápr. 1. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon nagyot csalódtam a páromban.

F

2020. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Ahol pár hét alatt megunjátok egymást az eleve egy értelmetlen párkapcsolat. Mi szerintem ha az utóbbi 8 évben amit együtt éltünk 0-24 össze lettünk volna zárva akkor se unnánk egymást. Nyilván kell az a napi 1-2 óra én-idő amíg csinálja a saját dolgát az ember. Amíg megnéz pár videót ami őt érdekli, olvas, csinálja a hobbiját stb. De akinek csak azért van egyben a kapcsolata mert csak napi 2-3 órát kell egymással foglalkozni az minek van a párjával? Szerintem ha két ember összeillik és jó a kapcsolat akkor inkább örülnek neki, hogy össze vannak zárva. Nem igazán értem, hogy ha szeretsz valakit akkor hogy lehet teher a jelenléte. Mi évek óta azért gürizünk, hogy végre ne kelljen minden nap eljárkálni, tudjunk otthonról vagy csak alkalmanként dolgozni és legyen időnk egymásra.
2020. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Mi igényeljük az énidőt, vannak külön hobbijaink a lakáson belül is, szóval nem változott semmi. Ugyanúgy el tudunk vonulni, mint eddig, ugyanúgy nem vagyunk 24 órát egy légtérben, mindketten dolgozunk, közben nem zavarjuk egymást. A másik meg, hogy 9 éve együtt vagyunk, szóval nem tudtunk meg egymásról semmi újat, amiben csalódhatnánk.
2020. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem unjuk egymást amikor nyáron 3 hét szabin vagyunk akkor is együtt töltjük az időnket mivel együtt élünk akkor sem teher a másik társasága.15 éve vagyunk házasok.És nagyon szeretünk együtt csinálni dolgokat vagy éppen a semmit.
2020. ápr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk összezárva

Nem

2020. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalunk ez most proba volt mert pont osszekoltozes elott állunk. Mindketten otthonrol dolgozunk jelenleg ezert muszaj a masiknak teret adni. Neha egyutt toltjuk az estéket, kozosen jatszunk, filmet nezznk, főként hetvegen, aztan a parom elvan a sajat dolgaival videojatekozik rn sorozatot nezek, tanulok, skypeolok ilyesmi. Nem tul izgalmas de ugy tűnik mukodik.
2020. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!