Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 28 éves nőnek miért kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28 éves nőnek miért kell diszkózni járni ha párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés

A barátnőm 28N én 31F. Nem értem miért kell csajosestéket tartani a barátnőkkel, legutóbb nőnapkor is. Ilyenkor diszkóznak és isznak is! Miért kell egyáltalán nélkülem lennie a bulikban? Ez annyira normális lenne? Szerintem egy 28 éves nő már ne a bulikban találja meg a kikapcsolódást hanem velem akarjon lenni ha már úgy döntött hogy velem jár. A barátnőkkel kávézóba is be lehetne ülni és nem olyan helyekre ahol többszáz kanos pasas nézi ahogy riszálják magukat a tánctéren.


Igazam van vagy igazam van?


2020. ápr. 2. 10:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Nincs igazad. Ő ilyen, így érzi jól magát, nem mondhatod meg, hogy mit kellene vagy illene csinálnia. Ha nem tetszik az életvitele, másik partnert kell keresni.
2020. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Nincs igazad. Én is 28 éves vagyok, kapcsolatban, és néha bulizok a barátnőkkel. Iszunk, táncolunk, nevetünk. Miért sajnálod ezt tőle?
2020. ápr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Neki ez a kikapcsolódás. Én sose voltam diszkóban, de 32 évesen is járok koncertekre, sőt, évi egy fesztiválra is a párom nélkül, ő más fajta metált hallgat, mint én, így ő más fesztiválra jár nélkülem a haverjaival, lassan 40 évesen. Ha ekkora ribinek nézed a barátnőd, akkor minek vagy vele? Nekünk valahogy alap, hogy bízunk egymásban és hogy nem azért vagyunk hűségesek, mert nincs lehetőségünk félrelépni, hanem azért, mert így döntöttünk..
2020. ápr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatban nincs buli. Aki nem így gondolja nőként, az csak játszik és keresi a jobbat a bulikban.
2020. ápr. 2. 11:06
 5/26 anonim válasza:
92%
Nézd, gondolom neked is jól esik a haverokkal, barátokkal kiruccanni, inni egy sört, beülni egy buliba.. Ha szeretitek egymást, akkor nem fog megcsalni semmi áron. Tudod, az, hogy azért csaltalak meg mert ittam, nem tudtam mit csinálok, egy hatalmas baromság. Érdekes, én ha kétszer egy évben részeg vagyok, akkor sem csinálok hülyeséget, pláne, amit megbánok. Lehet módjával is bulizni. Akármennyire is erős egy kapcsolat, a két félnek szüksége van egy kis személyes térre, "magányra." Ezért ne ítéld el, csak szítod a tüzet. Ha ez annyira bánt téged, miért nem ülsz le vele beszélgetni erről? A legrövidebb út az egyenes.
2020. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem fogadsz el ellenvéleményt, minek írtad ki a kérdést?
2020. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiányos vagy, ha úgy gondolod, hogy elég egy buli ahhoz hogy a nődet elvigyék. Legyél jófej és akkor nem fog megtörténni. Ha bekorlátozod, hisztizel, menekülni fog, az biztos.
2020. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat aki nem bulizik.
2020. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Ja, hogy neked a buli arra való, hogy párt keress? Elég szánalmas. Nem értem a barátnődet, mit keres egy ilyen féltélenykedő barom mellett, remélem hamar megjön az esze.
2020. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas vagy kérdező, minek jöttél össze vele? Tegyék neki egy szívességet és hagyd el, majd talál maga mellé normális férfit.
2020. ápr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!