Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor nem találkoztok a párotokkal akkor miből érzitek, hogy adja a tudtotokra hogy szeret titeket?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran ír, kedvesen és írja, hogy szeret pl.

N27

2020. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már együtt élünk de előtte távkapcsolatban is mindig éreztem, hogy szeret. Igazából a kulcs a kommunikáció minél gyakrabban. Mindig keresett, ha ráért akár csak pár percre is akkor írt, hívott. Ha nem találkoztunk akkor is rengetegszer mondta, hogy szeret, dícsért stb. Ha meglátott valamit amiről tudta, hogy tetszene akkor egyből elmesélte, lefotózta. Sokat beszélgettünk tervekről, a kapcsolatról, lelkis dolgokról akkor is ha nem tudtunk találkozni.

Szóval nekem abból volt egyértelmű, hogy mindig fektetett energiát a kapcsolatba ha minimális mód volt rá akkor is. Mindig éreztette, hogy az élete része vagyok, beavatott mindenbe akkor is ha nem találkoztunk. Nem csak akkor érződött kapcsolatnak amikor éppen együtt voltunk.

2020. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem a kommunikáció gyakorisága volt a mérvadó, hanem a minősége. Egyikünk sem az a típus, aki naponta, vagy naponta többször igényelné a kommunikációt, a chatet főleg nem. Szinte minden nap írtunk egymásnak pár sort, vagy küldünk egymásnak dolgokat, amiről épp eszünkbe jutott a másik, de csak heti egyszer beszélgettünk, viszont akkor tartalmasan és sokat, Skypeon.
2020. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
érdeklődik, mondja h szeret
2020. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!