Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem kezd elhanyagolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kezd elhanyagolni a barátom. Mit tegyek, hogy minden a régi legyen?

Figyelt kérdés

Elég régóta van az az állapot, hogy úgy érzem el vagyok hanyagolva. Gyakorlatilag egy nap alatt amikor írogatunk egymásnak 90%-ban én írok és én is kezdeményezek. Tudom, hogy most otthon ülve nem lehet semmit se csinálni, de én mégis igyekszek mindent megosztani vele - a hülyeségeimet is, hogy legalább picit jobb kedve legyen.

Ennek ellenére ha kérdezek/válaszolok vagy egy "csacsi vagy"-ot kapok, vagy pedig azt, hogy nem is válaszol. Én egyébként eléggé határozatlan és öngyűlöletre hajlamos ember vagyok, és főleg emiatt jól esne néha egy megerősítés, egy szép szó, vagy bármi... ergo úgy érzem elhanyagol és már nem vagyok fontos neki se.

Egyik együtt töltött nap kerestünk egy beszélgetést egy régi platformon ahol beszélgettünk, és megjegyeztem neki, hogy anno még milyen sokat írogatott, és milyen jól esett az akkor. Erre annyi volt a válasza, hogy "igen, akkor még meg akartalak ismerni" (kapcsolat elején használtuk azt az oldalt) vagy pedig egy másik alkalommal mondta az ilyen jellegű problémafelvetésemre, hogy "biztos elmúlt a nagy rózsaszín köd".

Egyébként ha mondom, hogy nem ír akkor általában arra fogja, hogy nincs ideje, energiája (munkába pl), ezt meg is értem, és tiszteletben tartom ha szabadidejében nem akar már nehéz nap után velem foglalkozni. DE nemrég két hetes házikaranténba kellett legyen, tonnányi szabadideje volt, és mégsem keresett egyszer sem telefonon, vagy messengeren. Megincsak én tartottam a messengerünkbe a lelket, bár ebben a szabadidőben legalább többször válaszolt ha kérdeztem valamit.

Félre értés ne essék, nem kisajátítani akarom, de mostmár nem mond el sokszor fontos dolgokat sem, és véletlenül tudok meg egy-egy dolgot (és pl egy olyant, hogy levették már a korona tesztjét szerintem nem véletlenül kéne megtudjam a párjaként). Ha bármilyen más infót el is ejt, akkor is én kell tovább kérdeződködjek, magától nem mond el semmit.

Nagyon szeretném ha minden visszaállna a régibe. Amikor nem lepett meg ha esetleg nap közben írt és nem fél órát kellett várjak egy válaszra (és magától nem csak jóreggeltet és jóéjt-ot kívánt).

Egyébként én 18, ő 25, kicsit több mint egy éve vagyunk együtt.


2020. ápr. 3. 12:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy picit hosszúra sikerült.
2020. ápr. 3. 12:45
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele nem tudod ezt megbeszelni, akkor ennyi.

A kapcsolatokat ápolni kell.

Egy év nem sok idő, máris leszrja?...

2020. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondd el neki azt amit ide leírtál.
2020. ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tipikus jelenség hamar kihult, tapasztalatlan voltál és megkívánt osszejott veled de már mindent kipróbált amit szeretett volna most meg már csak a megszokás maradt. Ezek a nagy lángon égő,, szerelmek'' sajnos gyorsan kihulnek. Ha ő nem hajlandó tenni a dolgaitokert akkor egyedül ha fejre is állsz vagy ha mindent megteszel neki se lesz másképp.
2020. ápr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lol, és akkor engem dobtak, ez a srác meg így áll a kapcsolatához :DDD
2020. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért azt ne felejtsük el, hogy te bőven legérdemelted #5.
2020. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2-es: Őszinte leszek: én is gondolkodtam szakításon, de főleg azért, mert mostanában érzéketlen vicceket süt el és kritizál, amik nekem nagyon fájnak. Lett is ebből egy vitánk, de nagyjából a végén az jött ki, hogy én túlérzékeny vagyok, és ő sose akarna sértegetni, csak én veszem bántásnak.

Ezért sem vagyok biztos ebben az elhanyagolásban, lehet megint én dramatizálom túl az egészet.

3-as: Mint írtam, többször felhoztam a témát, de nem kezeltük megfelelően.

4-es: Szerintem mindketten elegendő időt vártunk mindenre. Szeretjük egymást még mindig, és minden első dolog, amit vele csináltam, az sem hirtelen és korai volt.

De tényleg úgy érzem, hogy ha veszek valami új fehérneműt és ruhát, amibe villogni tudok neki (nagyon szereti ha új dolgokat veszek magamnak) akkor sem különösebben veszi már jónéven. Inkább csak megszokottan kezeli.

2020. ápr. 3. 14:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Aki alatt g egy év után már úgy gondolja, hogy már megismert, az eléggé a felszínen él.
2020. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, hogy te vagy túl érzékeny vagy nem. Ha első blikkre teged hibaztat, akkor vajon mikor gondolkodott el azon, hogy lehet hogy ő ezen nem sertodne meg, de te mashogy erzel stb. Mikor vesz figyelembe? Mindenki egyedi érzkenyseggel rendelkezik. Ha leszrja h neked mi fáj, akkor azért te nem lehetsz hibás.

Fontos hogy jól érezd valaki mellett magad és ne folyton azt gondold, hogy minden a te hibad.

2020. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Újítások bevezetése.
2020. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!