Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti dolgoztok még a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti dolgoztok még a jelenlegi helyzetben, és a párotok dolgozik?

Figyelt kérdés
Milyen hatással van ez az egész korona a kapcsolatotokra?
2020. ápr. 3. 20:31
1 2
 1/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Én nem. Párom igen.

Közelebb kerültünk egymáshoz.

Több a szex.

Nagyobb az egyetértés.

És több itthon a főtt kaja. - ami kimondottan pozitívan hat a kapcsolatunkat.

2020. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Alapvetően jó. Csak lemászunk az ágyból és dolgozunk. Másfél óra utazással és készülődéssel kevesebb.


A meetingek neccesek, olyankor valamelyikünk kivonul a konyhába, hogy ne zavarjuk egymást, de egyébként én személy szerint nagyon élvezem, hogy otthon dolgozom. Pontosabban mindketten dolgozunk.

2020. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Parom dolgozik, en meg onkentes karantenba vonultam, mert nincs kedvem elkapni ezt a szart, irtozok minden nathanal komolyabb betegsegtol. (Mondjuk nem csak emiatt vonultam el, de ez jo indok :) ) Tudom, o hazahozhatja, de igy azert felere van csokkentve az esely, es anyukam is nyugodtabb, aki igy is majdnem minden nap zaklat, hogy jol vagyok-e, nem vagyok-e lazas.

Tulajdonkepp semmilyen hatassal nincs rank a helyzet, kicsit szomoruak vagyunk, hogy lecsokkentek a programlehetosegek, de itthon is elvagyunk hetvegen, csak azert jo lenne menni valamerre. Holnapra azert lehet valami konnyedebb setat beiktatunk.

2020. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Mindketten home office-ból toljuk. Elég nagy hatással volt rá, mert még nem akartunk összeköltözni négy hónap után, de a helyzet miatt úgy döntöttünk, hogy mégis megtesszük, mert két külön városban lakunk, egyikünknek sincs autója, és nem akartuk ezt a kockázatot vállalni. De azt sem akartuk, hogy ne találkozzunk.
2020. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Párom otthonról dolgozik. Lányomnak nincs ovi. Én buszozom.

Többet vagyunk együtt és egyre jobb a kapcsolatunk.

N27

2020. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
5-ös vagyok? Mi nem tetszett a válaszomba? 🤣
2020. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, a párom hallgató. Jó hatással. Sokat vagyunk együtt, szeretjük egymás társaságát.
2020. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én ittohnról próbálok dolgozni, a párom munkahelye most leállt.

Semmi extra, napközben nem nagyon foglalkozunk egymással, ő olvas, takarít, játszik, én meg dolgozok. Munka után filmezni szoktunk, főzni, ilyesmi.

2020. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Ebben a hónapban felélem az összes szabimat, mert a nagykutyák így döntöttek, aztán munkanélkülire kellene mennem, ami valszeg nem fog összejönni, mert még kapom a GYESt, kivéve, ha át tudjuk íratni a férjem nevére. Ha nem, akkor nem kapok semmit. Mivel nincs bölcsi, ezért esélyem sincs munkát keresni, és ha nincs munkám, akkor kirakják a gyereket a bölcsiből. Ha mégis találnék valamit újra bekellene íratnom, de csak hónapok múlva mehetne megint. Úgyhogy jelen helyzetben engem szétvet a stressz és az aggodalom. Hiába vagyok itthon, csak lesek ki a fejemből, és azon gondolkodom, hogy mi lesz velünk.
2020. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten dolgozunk. Nálunk nem okozott változást.
2020. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!