Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy deritsem ki, hogy megcsal e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy deritsem ki, hogy megcsal e?

Figyelt kérdés
Párom egyre többször marad ki. Hazajön 5körül munkából aztán 7kor elment, hogy visz egy szerszámot a haverjának mindjárt jön. Ennek már több mint 2 óra hosszája. Ráadásul van egy 4 éves gyerekünk is vele se foglalkozik szinte egyáltalán. Ez hogy eljár itthonról már 2-3 hónapja megy, szinte 2 naponta és már kezdek besokkalni. Ő éli a világát én meg itthon lesek a gyerekkel. 28 éves vagyok nem akarom az életem egy ilyen kapcsolatban leélni.

2020. ápr. 3. 21:12
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem is a telefon az autóban módszer a legjobb. Csempészd be valahogyan a sajátod, mobilnetet benyomva, Google helyadatokat engedélyezve. Akkor kiderül, hogy merre van.


A telefonját meg (ha ujjlenyomatos) ki tudod oldani. Amikor alszik, csak az ujját kell rátenned. Esetleg tegyél egy kis Daedalont az ételébe, hogy tuti ne keljen fel. (Utazásoknál fellépő hányingerre való, vény nélkül kapható, nyugtató és enyhe altató hatása van.)

2020. ápr. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
50%

Keress munkát, hogy ne függj tőle anyagilag.

Komolyan.

Nem is értem, eddig miért nem tetted meg. Ha kiderülne, hogy megcsal, akkor sem számíthatnál a fizetésére.


Most rengeteg munkakörben kapkodnak az emberekért.


Nagyon visszás a gondolkodásod. Tudom, hogy nehéz, de lépned kell, nem szabad várnod arra, hogy majd lesz valami. Azt mondod, akkor lépsz, ha kiderül, hogy megcsal. A mostani helyzet neked miért nem indok? Már most, hogy a gyerek ennyi idős, jóvátehetetlen károkat okoztatok neki. Az apja főleg, de te is fogsz, ha ezt tovább tűröd. Nem az esetleges pénzhiány okoz neki károkat, hanem mindkettőtök részéről ez az érzelmi bizonytalanság. Gyakorlatilag nincs apja, meg anyja sem, mert az anyja felőrlődik érzelmileg. Hidd el, tudom miről beszélek.


Kiteszed a cuccát a lakás elé, oszt viszont látásra.

2020. ápr. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Ha a facebookjába betudsz lépni, akkor ott is megtudod nézni a helyelőzményeket és a google fiókjából is. Bármilyen másik eszközről, nem kell az ő telefonja. Én így buktattam le azt gennyládát. Behazudta hogy ide meg ide megy, nekem már gyanús volt amúgy, a facebookon megnéztem hogy merre van, erre a város másik felén töltött el félnapot. Gyorsan csináltam egy képernyőképet, ha esetleg kitörölné és úgy vártam haza.
2020. ápr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Rakd ki a szűrét.
2020. ápr. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem megcsal csak óvatosan mert ha meg neszeli ő is jobban fog vigyázni de próbáld meg óvatosan meg tudni az igazat.
2020. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
76%

Ha ő sunyi módon megcsal, te okosan járj el és ha beigazolódik a sejtésed, pakolj össze neki és tedd ki a cuccait az ajtó elé, a zárat ne felejtsd el lecserélni. Koronavírus ide vagy oda, ha be van jelentve hozzád ide vagy oda, ne törődj vele. Ha ő kockáztatja a ti életeteket, akkor minden jogod megvan, hogy kirúgd a fenébe. Menjen a nőjéhez és du..gja csak tovább, fertőzzék egymást, de ne rabolja a drága idődet, ráadásul te biztosítod a kényelmét is.

Akár fel is jelentheted, a mostani időkben teljesen más elbírálás alá kerülhet. Amerikában, Angliában, ha csak rátüsszent valaki valakire máris súlyos büntetést kell fizessen.

Mégis mit képzel az ilyen!

2020. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Van vakami fejlemény azóra kérdező?
2020. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
# azóta
2020. ápr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!