Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem megy a szex a parommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem megy a szex a parommal?

Figyelt kérdés

Honapok ota tart az, hogy en kezdemenyezek. Heti 1x van szex, az is kb 10 perc. O elfaradt, nem all mar neki, nem tud elelvezni sem.

Mondja hogy elvezte meg minden, meg hogy szeret, de o sem tudja mi van vele. Mondtam mar, hogy nyudogtan elmondjhatja ha bantja valami, ha nem akarja mar velem. De azt mondja, hogy nincs semmi.

Mindig azt hajtja, hogy o hamar meg fog halni, de orvoshoz soha nem menne el.

Biztos hogy nem csal meg, munka utan egybol hazajon. Ha lemegy a haverokhoz, akk a dohanybolt ele megy, amit az ablakbol latok is.

En nem akarok igy elni. Sosem valtozik semmi.

Most azt mondta adjak neki par napot. De mire?

Annyira nem lehet szexnel faradt, merr munka utan mindig alszik 1 orat. Igazából a munkaja sem fizikai.

Nem valtozott semmi a kapcsolatunkba. Csak a szex.

Mi banthatja, vagy mar csak velem nem akar szexelni?

Hiaba probalom megbeszelni vele sosem sikerul, vagy elter a tematol.


2020. ápr. 4. 07:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem jobbat érdemelsz.


Viszont mivel minden másban passzoltok, szeretitek egymást, csak a szex nem megy, lehet én még várnék (de mire, azt nem tudom.)


Ennél ellentmondásosabban nem is fogalmazhattam volna.

2020. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként valóban lehet depressziós is, akkor meg aztán a szex az utolsó, ami érdekli az embert.
2020. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%

Hülyesèget mondanak. Ez nem depresszió, mitől lenne az?

Neki ennyi lett a libidója és kész. Simán beleunt, belefásult, nem mozdítod már meg. És ennyi.

Semmi baja nincs csak egyszerűen nem kíván.

Nem tudsz mit tenni, a tűz kialudt.

Mást kell keresni neki is és neked is.

Ennyi.

2020. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem valami lelki háttere lehet, depresszió, szorongás
2020. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
20%
Idősebb nőre nekem sem állna fel. Ha dohányoznék szintén nem működne megfelelően. Előbb kellett volna gondolkoznod! Nem egy kölyökkel összejönnöd!
2020. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
Ne hülyéskedjetek már, én depressziós vagyok, de állandóan szexelhetnékem van, mert nem dolgozom évek óta és nem is akarok. Szilikon szexbabám nem panaszkodik ennyit, csak orgazmusa nincs, de többet kap mint pl. egy élő csaj.
2020. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!