Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a férfi aki kedves, okos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi aki kedves, okos, független nőre vágyik, mi fontos számotokra az ismerkedés során?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom aki ilyenre vágyik annak pont ez a három tulajdonság fontos, többek között.


Amúgy pedig gondolom alap dolgok, mint beszélgessünk el mindenről jól, ne nézzen le, ne tartson engem hulladéknak, kb. hasonló világnézet. Bújkálós, otthonülős, a világ elől menekülők előnyben lennének nálam emiatt.

2020. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

A kedvesen nincs mit magyarázni, de az okosságnál sokaknak fontos a végzettség IS, a lexikális tudás és a gyakorlatiasság egyaránt.

Függetlennél fontos a szülőktől külön élés (egyedül max 1 lakótárs) és minimum egy átlag fizetés.

2020. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A kérdés alapján te máris gondban vagy az első feltételel kapcsolatban...



Aki okos és független nőt keres, annak ismerkedés során az fontos, hogy a nő okos, és független legyen.



Az összes barátnőm ilyen volt, mindig ilyen lányokat kerestem, de egyiküknek sem okozott gondot azt megállapítani, hogy mitől okos és független egy nő.

2020. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves, okos és független legyen :)
2020. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem sem, nem is ezt kérdeztem, hanem hogy mit vár egy pasi a nőtől ismerkedés során.

Inkább arra gondolok, hogy ha minden paraméter rendben van, mi az amivel mégis el lehet szúrni, hogy abból kapcsolat legyen, vagy mi kell hozzá?

Jó ha a nő kicsit nehezen megközelíthető vagy ha visszautasítja pl. a szexet első alkalommal mikor a pasi felhozza, vagy jó-e ha bármikor ráér találkozni, jó-e ha egyértelmű a kölcsönös érdeklődés vagy tudat alatt kell a kihívás ilyesmi.

2020. ápr. 4. 18:27
 6/12 anonim ***** válasza:

nincs olyan, hogy minden paraméter rendben. A párkapcsolat nem paramétereken múlik.


Hiába jön be nekem az X centis, Y kilós, barna hajú, barna szemű csaj, és emiatt stimmel minden paraméter, ha a végén mégsem mozgat meg bennem semmit.


A párkapcsolat nem katalógus dolog. És bármivel el lehet szúrni, pl simán azzal, hogy azt hiszed minden paraméter stimmel, közben meg ő nem ezt érzi

2020. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Sajnos akkor ez a dolog még véletlenszerűbb, így méginkább a szerencsén múlik, ami rossz, mert van akinek sosincs szerencséje (mint pl. nekem).

2020. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy még határozott is legyen a nő.
2020. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

@7:


A párkapcsolat biztos nem csak a szerencsén múlik!


De az, hogy valójában min, arra leginkább költők és filozófusok szokták keresni a választ, én meg egyik sem vagyok ;)

2020. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Pedig jó, ha tudod, az egész élet szerencse kérdése. Volt erről egy film is.
2020. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!