Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változnak meg a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változnak meg a férfiak?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején virágcsokor, millió üzenet, szívecskék, kedves szavak, leste minden gondolatomat, jöttek a nagy monológok, hogy ő életében nem volt ilyen boldog. Meglepetésutazás, tervezgetés. Most úgy két hónapja félszavak, rá sem ismerek. Kedves, még bújik, de már nyoma sincs a kezdeti lelkesedésnek. 4 hónapja vagyunk csak együtt, ez még korai szerintem. Rákérdeztem, mi a baj, csodálkozik, hogy én úgy érzem, baja van velem. Elmondtam, mi a bajom, azt mondta, semmi gond nincs, csak már túl van az udvarlós korszakon. Normális ez így?
2020. ápr. 4. 21:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%

"A kapcsolatunk elején virágcsokor, millió üzenet, szívecskék, kedves szavak, leste minden gondolatomat, jöttek a nagy monológok, hogy ő életében nem volt ilyen boldog. Meglepetésutazás, tervezgetés."


Ez volt a kampány. Választottál.

2020. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%

Mostmár megszerzett magának, minek teperjen tovább?

F

2020. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszi. És ezen hogyan lehet változtatni?
2020. ápr. 4. 21:26
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"virágcsokor, millió üzenet, szívecskék, kedves szavak, leste minden gondolatomat, jöttek a nagy monológok"


Ez volt a reklám, a marketing, a valódi énje most jött elő, amit vagy megszoksz vagy nem.

2020. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez már csak akkor fog visszajönni újra, ha egy másik pasi is képbe jön.
2020. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az előző felesége így lépett le... én nem szeretnék vele ilyet tenni, meg szeretem, nem akarom még csak féltékennyé sem tenni...
2020. ápr. 4. 21:33
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
Ha szereted, akkor nem mindegy milyen?
2020. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
És te? Te hogyan fejezed ki minden nap, hogy ő a mindened? Lehet, hogy ő sem érzi, hogy kapna annyit, amennyit ad.
2020. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem mindegy. Én beleszerettem egy csupaszív, kedves, érdeklődő pasiba, és tartozom neki azzal, hogy nem alázom meg, nem csalom meg. Viszont szeretném, ha megértené, hogy ez nekem így nem jó út.
2020. ápr. 4. 21:38
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem változott meg, csak már nem érdeke ilyesmikkel belemaniulalni abba, hogy dughasson veled.
2020. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!