Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsek neki anyagilag?

Figyelt kérdés
Párommal utóbbi hónapokabn voltak gondjaink. De nagyon szeretem. Mostanában oldjuk öket sokat beszélgetünk. Félig együtt lakunk egyébként. Idöm 80% át ott vagyok. Itt jön a bökkenö. Kiesett a bevéltele a vírus miatt. Lakást fentartani, kaja stb. Nekem kéne. Csak így tudja átvészelni. Kicsit megijedtem. Nem e csak ezért akarta helyrehozni ö is a gondjainkat.
2020. ápr. 4. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha megteheted és szereted akkor mi a kérdés?


Még akkor is, ha történetesen kiderülne, hogy kihasznált és beigazodna a félelmed a te lelkiismereted tiszta maradna.

2020. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mikor kezdtétek helyrehozni a dolgokat. Ha az elmúlt 2 hétben, akkor elgondolkodnék. Ha másfél hónapja, akkor őszinte.
2020. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Hiszed vagy sem, a legtöbb pár a pénz miatt IS, jön össze.

2 embernek könnyebb fizetni a számlákat.

Sok fősulis pár is ezért költözik össze.


Mondjuk ha te vagy a férfi, akkor ALAP lenne, hogy amúgy is fizesd a lány kiadásainak egy részét, ha már folyton ott vagy.

2020. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Papírozd le a dolgot!
2020. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát február óta vannak kisebb- nagyobb vitáink. Utolsó hetekben kínlódik a pènz miatt is.

1 hete mondtam neki nagyon szeretem és àtvészeljük ezt is együtt. Pár napig mondta hogy nem. Egyedül vészeli át.


Tegnap beszélgettünk. Mondta hiányzok neki nagyon én is. És sajnálja hogy olyan volt. Közösen akar rosszban jóban is. Hogy vele legyek.

2020. ápr. 4. 22:07
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja igen. Én vagyok a nö
2020. ápr. 4. 22:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el futárnak vagy postai alkalmazottnak. A postán a járvány előtt is állandó munkaerőhiány volt. Most meg nem győzik a munkát, mert mindenki rendel. Szerintem ne tartsd el, főleg ha semmi energiát nem fektet az álláskeresésbe. Én nem bíznék benne.
2020. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tegyuk fel a legrosszabbat. Kihasznal. Nem volna jobb egyutt osszefogni most, ebben a nehez idoszakban? Ha egyebkent nem egy onzo vagy szemet alakrol beszelunk, es nem arrol, hogy szeretned elhagyni. A gyanakvast ertem, de most, amig nemcsak a bevetel kieseserol van szo, hanem maganyrol, unalomrol, felelemrol, nem jobb neked is egyutt? Ha ott vagy, ott eszel, akkor reszben koltsegekkel is jar az ottleted.

No vagyok, nem egy megalkuvo. De gondold at, milyen lenne kulon.

2020. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Fektet eröt a munkakeresésbe. Egyébként magánvállalkozó. Es most be kellett zárnia nemtudjuk meddig. Ezért a kiesés.

Próbáll most is más üzleteket de semmi soncs azonnal ugyebár.


Én nem szeretnék szakítani. Szeretnék közös életet. Utóra én mondtam hogy mindent közösen átvészelünk.

De most kicsit beparáztam nem e csak kihasznál.

Nekem nincs rossz fizetésem. Egy ideig tudom fizetni a lakást - kaját amíg vissza ràzódik minden a rendes kerékvágásba.

2020. ápr. 4. 22:46
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen nekem is jobb nála együtt.

Csak szeretném ha a járvány után se lenne vége.

2020. ápr. 4. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!