Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a párotok be feküdne büdös lábbal az ágyba?

Figyelt kérdés
Már nem 1x-2x fordult elő. Szólok akkor meg én vagyok a mindig morgó, bunkó. Engem nagyon zavar, de nem érti meg, hogy ahányszor ilyeneket csinál, annyiszor fogok veszekedni vele, mert szóvá teszem
2020. ápr. 5. 09:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
Nem szeret fürödni. Én se amúgy🤣👍🏻
2020. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 BigUncleZ ***** válasza:
88%

Hát én ágyba feküdni csak este szoktam fürdés után.Napközben meg zokniban vagyok otthon nyilván, meg tudom, hogy kicsit kellemetlen szaga van.

Ha párod nincs tekintettel rád akkor egy bunkó.Igazából ennyi.

2020. ápr. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Köss bele a semmiért.
2020. ápr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Elküldeném fürödni. Ennyi. Ha meg hisztizik, akkor meg mondanám, hogy büdös lábbal alhat a kanapén, ha nagyon nem tetszik valami.
2020. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Veszekedés helyett normálisan beszéld meg vele pl, hogy nem tetszik, hogy büdös a lába, és akkor talán nem sértődés lesz, hanem megérti...
2020. ápr. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Ez Téged is minősít... Milyen lehet a farka...
2020. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
De sok bajotok van nektek asszonyoknak 😂
2020. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen igénytelen emberekkel nem lehet normálisan beszélni, az lenne a válasz hogy miért szekálja. Vagy megszokod vagy megszöksz. Tiszta ágyba koszosan, bűzölgő lábbal befeküdni veled szemben nettó szemtelenség. Pontozzatok le....


31/F

2020. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Nőnél elnézném, mert lábfétisem van. Tisztára nyalnám neki.
2020. ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%
Mellém biztos nem feküdne!Így van is valami amúgy?Bele sem merek gondolni ha a lába büdös....
2020. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!