Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek vagy hogy reagálnátok ha a párotok azért szakít veletek vagy nem beszél veletek mert nem szeretnék találkozni vele a járvány miatt mivel mindketten szülőknél lakunk még és idősek stb?

Figyelt kérdés
a kérdés adott tehát mindketten szülőknél vagyunk. Mondtam neki h most biztos nem találkozunk mert én is krónikus beteg vagyok na meg idősek a szüleim. Erre ő kijelenti hogy ő nem beteg ( érzi) és az ő szülei nem öregek. Megsértődött mert visszautasítottam úgymond. Nem érti meg a dolog súlyosságát. Már nem is beszélünk. Nagyon buta szegény

2020. ápr. 5. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Jobban jársz, hx megszabadulsz tőle.
2020. ápr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez nem kérdés, ha nagyon buta, ne járj vele!
2020. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Te vagy a nagyon buta. Beveszed ezt a kamu járvány dolgot. És ezek szerint nehéz időkben a párod nem számíthat rád.
2020. ápr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Kamu járvány XDDDDDDD

Ezert tartunk ott ahol, mert sok ilyen buta ember van

2020. ápr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ha ezen szakít, akkor jobban jártál, hogy most kiderült. Becsülnie kéne a döntésedet, hogy helyesen cselekedsz egy ilyen helyzetben. Gyerekes ilyenen megsértődni, amikor naponta a világon több ezer ember hal meg a vírusban. Én barátom is hisztisen vette azt, hogy nem láthatjuk egymást egy ideig. 2 hétig puffogott, de belátta, hogy se így se úgy nem fogunk találkozni, akkor meg hiszti helyett értelmes dolgokról is beszélgethetnénk chaten.
2020. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%

Sem te sem pedig azon válaszolók nem élnek PÁRkapcsolatban akik nem képesek találkozni! Semmi keresni valód sem lenne a nagyon idős szüleid közelében!

Igaza van. Nekem sem kellene egy ilyen hülye pitsa. Te nem leszel beteg! Szüleidet meg úgy véded meg te nagyon okos, hogy elhúzol tőlük!

2020. ápr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolso, te normalis vagy?

Ha a szüleivel lakik akkor miert költözne el? Gondolkodj mar

2020. ápr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel az ő döntése, és semmire sem kényszeríthetem, ïgy nyilván elfogadom a döntését.


De hogy te pontosan milyen egyéb választ vársz, hát fogalmam sincs.

2020. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyenert szakit akkor addig sem vehetett vmi komolyan.

Komoly kapcsolatban az ilyen nem zsarolas alap.

2020. máj. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!