Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem vagyok elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem vagyok elég fontos a páromnak?

Figyelt kérdés

2 hónapja járunk és nem igazán akar velem találkozni. Mindig van valami oka arra,hogy miért ne találkozzunk. PErsze azt mondja nagyon szeretne ,de ez meg az közbe jött. Ami mindig olyan történés amit időben befejezhetne...

A másik indok az,hogy pl tegnap találkoztam vele és olyanokat mondott,hogy hú képzeljem el gondolt rám vlamelyik napon és melegés öntötte el és ez egy jó jel..holott x napja még azt mondta,hogy már szeret. Most meg visszaredukálta arra,hogy hm bíztató,hogy néha eszébe jutok...meg,hogy milyen jó kis barátnő alapanyag vagyok. Nem tudom ezek a mondatok eléggé üresek vagy nem tudom..furcsa,hogy így beszélsz valakihez akit szeretsz.

Harmadik én már szerelmes vagyok nagyon és mikor lemondogatja a találkozókat és így beszél akkor nagyon stresszes leszek,rossz lesz a közérzetem...és hosszútávon én ezt nem biztos,hogy bírni fogom. Úgy érzem nincs viszonozva a szeretetem.

Elvileg ő még gondol az exére akit amúgy már nem szeret ,meg ő szakított vele elvileg..de azért furcsa,hogy 4 hónap eltelt és még mindig rágondol.


Lehet jobban járnék ,ha dobnám és nyitnék más felé? Mert akad más jelentkező is akiket elűztem miatta..


2020. ápr. 5. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Az agyadat dugja éppen. Ha nem akarod, szerintem ne hagyd.
2020. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy azt vàrta: a kezdeti szép szavakkal berepül a bugyidba. Úgy tippelem, hogy ez nem történt meg, vagy nem úgy, ahogy ő alarta. Perpillanat úgy hasznàl, mint én egy zsepit maszti utàn.
2020. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem tudom,de szörnyű hatással van rám és nem tudom miért. Annyira rosszul érzem magam,hogy elmondani is nehéz. Nem értem,hogy milrt játszadozik velem,nem kötelező velem lenni.

Ilyet még nem nagyon éreztem soha,stressz szerű szorongást érzek vagy nem tudom. Ez nem egészséges azt hiszem.

2020. ápr. 5. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért van itt gyakorin ennyi lány, aki olyanra pazarolja az idejét, aki még az exe miatt vekeng? :D Nincs önbecsülésetek? Eszem megáll. Eszembe nem jutott volna ilyen pasival összeállni.
2020. ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!