Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg vele hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele hogy nekem ez fáj?

Figyelt kérdés

Kb az összes pesti nőt követi, lájkolgatja folyamatosan, facebookon besziveszi a képeiket, egész nap a telefont nyomkodja, instázik szabadidejében reggeltől estig.

Rengetegszer szóltam érte megpróbáltam elmagyarázni hogy ezzel engem megaláz, mert ezek a csajok nagyrészt ismernek is minket.


2020. ápr. 5. 17:26
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
97%

Sehogy. Az ő normáiba ez belefér.

Merek fogadni, ha te követnél félig ismerős friciket,

te már egy k-rva lennél a szemében.

2020. ápr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Érti ő, csak lesz.arja. Pont úgy, mint az érzelmeidet. Te meg tűröd és vele maradsz. Akkor még nem fáj eléggé.
2020. ápr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mondja gyerekes hogy ezzel foglalkozok, és hogy egy erős nőnek van tartása és tűri a fájdalmat = ergo én nem vagyok erős nő amiért elmondom hogy mi van a lelkemen.
2020. ápr. 5. 17:44
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Jólvan, ha gondolod, még kinullázhatja a maradék önbizalmadat is.


Szerintem....na, de tudod te, hogy mit akartam írni.

Lépj.

2020. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem gyerekes. Ezt ő is tudja, hogy gáz amit csinál, de nem fogja beismerni, inkább téged aláz az ilyen beszólásokkal. Én a helyedben lelépnék...később rosszabb lesz. Majd megcsal, és te leszel a hibás, majd azt mondja te hajszoltad bele a hisztiddel.
2020. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az erős nő pont attól erős, hogy kivágja azt, aki őt megalázza. És nem fogod tudni vele megértetni, mert nem akarja megérteni. Lapát a pasi.
2020. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, egy álomvilágban él, amiből egyszer fel fog ébredni...
2020. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ő egy ilyen phasztarisznya. Nagyon jól tudja, hogy ez gáz, de könnyebb tèged mèg jobban lealázni, ès rombolni az önbizalmad. Már règ ki kellett volna vagnod.
2020. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Komolytalan. A játék való még neki, bölcsi szinten van.
2020. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!