Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszinte kérdésre várok őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszinte kérdésre várok őszinte, akár nyers válaszokat, Szerintetek mit jelent az, amikor egy fiú ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag pár hónap kapcsolat után és pár találkozó után,ahol történtek dolgok, közölte velem nemrég,hogy legyünk csak online barátok.Mégcsak találkozni sem akar velem többet.Erre mondtam neki,hogy akkor tulajdonképpen csak kell neki valaki aki mindig elérhető,ha el akarja mondani,hogy éppen mi van vele,viszont annyira nem vagyok mégse jó neki,hogy személyesen is találkozzon velem.A szociális fóbiájára fogja.Azt is,hogy konkrétan telefonon sem szeretne beszélgetni velem.Azt érzem,hogy azért redukálta le online barátra a mi kapcsolatunkat,mert nem vagyok neki elég jó,ugye?A szociális fóbia elég gyenge kifogás csak.Szerintetek csak ilyen ha nincs ló, jó a szamár is alapon akar velem még mindig kapcsolatban maradni?De ahogy jön egy jobb jelölt,hirtelen majd az online barátság is kényelmetlen lesz neki?Nyugodtan legyetek őszinték.A fiúnak is megmutatom majd a kérdést.Biztos,hogy azt fogja mondani,hogy ti nem ismeritek a körülményeket,de azt hiszem,ez pont olyan dolog,hogy nem is kell ismerni.
2020. ápr. 5. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahol tortentek dolgok... Ez alatt mit ertesz, am ja valszeg nem tetszel neki, ha ez az ismerkedes parkapcsolatra iranyult.
2020. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 opened paradise ***** válasza:
Mi volt az utolsó találkozásnál?
2020. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ami a legvalószínűbb, kb sorrendben:

Talált egy másik csajt, aki jobban bejön neki.

Valami miatt téged mégsem akar, túl soknak/túl kevésnek talál.

Egyéb okok, pl nem tudja mit akar, romlott a fóbiája, stb.

2020. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán van neki valakije, aki nem online...
2020. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta mindig,hogy milyen szép vagyok.Meg a találkozásunk alkalmával is azt mondta,hogy élőben még szebb vagyok.Konkrétan előjáték volt.Meg ilyenek.A találkozónak két hónappal a megismerkedésünk után történt, szóval azt sem mondhatnám,hogy egyből odaadtam magam neki.
2020. ápr. 5. 18:51
 6/21 A kérdező kommentje:
A van neki valakije dolgon én is elgondolkodtam.De akkor nem lenne ideje folyton velem írkálni.És tisztában vagyok az életkörülményeivel.Mondjuk természetesen ettől még kereshet mást.
2020. ápr. 5. 18:53
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszel eléggé.

Nem értem ennek az online barátkozásnak mi értelme azon kívül, hogy jót tesz az önbizalmának.

2020. ápr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj csaszi!


Napestig tippelgethetünk itt, hogy miért csinálja, onnan, hogy van neki más, odáig, hogy egy hülye puhap'ts.


Annak az esélye, hogy eltaláljuk kb annyi, mint a lottó.


De figyelj! Van értelme erre rájönni!? Ha rátapintunk, egyrészt nem fogjuk tudni, másrészt attól nem fog semmi változni.

Így döntött, legyen már benned annyi büszkeség, hogy hagyod a fenbe. Mi férfiak sem mindig racionális érvek mentén döntünk. Néha szimplán csak hülyék vagyunk.


Lépj tovább, van rengeteg férfi a világon, találsz olyat, akinek te kellesz.

2020. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megmondanám neki hogy én viszont kapcsolatot keresek, nem online barátot arra nincs szükségem. És megszakítanám vele a kapcsolatot. Velem ne játszmázzon, nincs arra időm.
2020. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Ha nem tetszem neki eléggé,akkor nem tett volna olyanokat,amiket,meg nem mondta volna amiket.De igaz,akár hazudhatott is.

Én szeretek online kapcsolatot tartani,viszont nekem szükségem van a személyes találkozóra.Néha azt érzem,hogy hülyére vesz.Viszont nagyon nehezen engedek el embereket.És őszintén,szerintem ez az egyik legrosszabb tulajdonságok.

2020. ápr. 5. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!