Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hova mentetek vagy hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hova mentetek vagy hogy oldottátok meg, hogy amikor elváltatok vagy szakítottak a pártokkal akkor nem volt hova mennétek pl:szülőkhöz stb de már nem akartatok a pártokkal együtt élni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 6. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy az exférjem költözött át az anyjához amíg el nem intéztem az új lakást, költözést magamnak.


33N

2020. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Menj oda, ahol előtte voltál! Jaaa, egyedül nem ment sosem...?
2020. ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Válás után a saját ingatlanomban folytattam az életemet a gyermekemmel.

Ebben a volt férjemmel meg tudtunk egyezni, mint minden másban is.


Sajnos a szüleim nem élnek (a házasságkötésemkor sem éltek, nem élhették meg az unokájuk születését sem), így nekem ez sosem volt opció.

Felelősen, felnőtt fejjel, pszichésen is kellően éretten vállaltam gyereket is-így a ami napig nem okoz gondot sem a lakhatás, sem a jövedelem.


Bár elváltam, emberileg jól választottam férjet is anno, így a vàlásunk is emberséges volt, a közös gyerekünkről mindketten gondoskodunk emberileg és anyagilag is.

Ez így normális számomra.


Én tartok általánosságban is a kiszolgáltatottságtól, az élet minden területén, így az esetleges nehezebb élethelyzetekre igyekszem felkészülni. A mai napig úgy èlek, hogy legyen mindig tartalék, amíg egészséggel bírom, addig gondolok a jövőre is.

A magam életével és a gyerekem életével, előrehaladásával, boldogulásával kapcsolatban is.


Azt tartom szem előtt mindig, hogy nem mástól (állam, család stb.) kell a megmentést várni, ha a baj már bekövetkezett, hanem lehetősèg szerint úgy alakítom az életem, annyit vállalok (gyerekszámban, kiadásban stb.), amennyit bizonyára elbírok.

Nyilván rendkívüli helyzetek (mint ez a mostani), baleset, katasztrófa lehetséges- tartalékkal, biztosítással tudok erre felkészülni, másképp nem.

2020. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan munkahelyet kerestem magamnak egy átmeneti időre, amelyik szállást is biztosított. Azóta persze "kivakaróztam" onnan.
2020. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!