Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális felfogás, hogy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális felfogás, hogy így áll a jelenlegi dolgokhoz?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel több éve együtt vagyunk.Eddig minden hétvégét együtt töltöttük..hétköznap is sokat találkoztunk volt időszak mikor mindennap. Most hétvégén a fejemhez vágta,hogy neki unalmas az élete,hogy csak a munka meg én vagyok minden héten és szeretne kicsit lazulni haverjához átmenni amit menedéknek hívott.. Utána persze kijavította magát,hogy rosszul fejezte ki magát.

Igazából azon kivül,hogy nagyon rosszul esett,mert sértő formában közölte velem nem lenne gond hisz sosem voltam ellene,hogy találkozzon a barátaival. A koronavírus járvány helyzet miatt nem értek egyet a hozzáállásával.. igen tudom,hogy nem minden héten vannak együtt,de most a csapból is az folyik,hogy ne találkozzunk a barátainkal csak a szükséges dolgok miatt mozduljunk ki. Az én barátaim és családom teljesen másként gondolja fogja fel ezt a helyzetet mint ő/ők. Tény hogy közel laknak egymáshoz,de szerintem kilehet birni ezt a pár hónapot ha eddig is megtudott lenni nélküle .



2020. ápr. 6. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
Tehát most, hogy veled nem találkozhat, ne menjen a barátjához sem, hiszen vírus van. Vagy hogy gondolod, veled találkozzon, vele meg nem? Te nem lehetsz hordozó, csak a haverja? :)
2020. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nyilván nem csak a haverja lehet,de arról van szó,hogy leminimalizáljuk a kontaktokat,hogy ha netán én" elkaptam,akkor a barátom ne adja tovább a haverjának majd ő pedig a családja többi tagjának. Ezért kérik az embereket,hogy ne találkozgassanak,hogy kevesebben betegedjenek meg egyszerre :) én így értelmeztem.
2020. ápr. 6. 12:46
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Rendelet szerint veled sem találkozhat. Sokkal veszélyesebb, mint hogy átmegy egy közeli haverhoz.
2020. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,de ha mi találkozunk akkor általában több napig ott szoktam lenni,nem egyiknap haza másiknak vissza plusz én nem dolgozom.
2020. ápr. 6. 12:53
 5/11 anonim ***** válasza:
35%

Akkor mondd meg neki, hogy ha másokkal találkozgat te nem találkozol vele a vírus ideje alatt, mert félsz a fertőzéstől.


Én teljesen megértem őt is. Örülj neki, hogy elmondta mit érez és megoldást is talált rá. Ne akadályozd, mert úgy fogja érezni, hogy bekorlátozod.

2020. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Érthető, hogy szeretne a haverjaival lenni. Ezt szóvá is teheti. De most nem kéne találkoznia velük, neki kéne felfognia és megértenie a helyzetet. A párom barátai is a közelben laknak, mégis videóhívással beszélgetnek, társasoznak. (A barátnőim messze élnek amúgy is, de mi is videózunk). Dolgozik és velem van. Extrovertáltak vagyunk, nekünk is hiányoznak a barátaink, a programok; kicsit unatkozunk, de egymást nem unjuk!
2020. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Személyszerint úgy állok hozzá a jelenlegi dolgokhoz, hogy inkább a haverokkal való találkozást hanyagolnám, egyrészt azért mert egy több tagú haveri körben terjeszteni a vírust problémásabb, másrészt meg haverokkal tudok beszélgetni online is, míg a párom esetèn a testi kontaktust hiányolom, amihez szükségesebb a találkozás:).

Sajnos manapság a párommal sem tudunk találkozni, ameddig tehettük, addig megtettük a járvány ideje alatt is, egészen addig, ameddig nem tilalmazták súlyosan ezt a dolgot, ma már nemigen van erre lehetōségünk.

2020. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem normális felfogás. Kicsit más fontossági szinten kellene azért lennie a barátoknak meg az ember párjának. Elég szomorú ha valakinek unalmas veled lenni és nem tud veled úgy kikapcsolódni mint egy baráttal, ez nem normális dolog. Hogy ennek te vagy-e az oka vagy ő nem szeret téged eléggé az ebből nem fog kiderülni.

Mi sem találkozunk egyébként a barátokkal, nem tudom miért nem lehet kibírni ezt a kis időt online beszélgetéssel meg videohívásokkal. Mi is Skype-on tartjuk velük a kapcsolatot és rendezünk ivós estét. De az akkor is szomorú ha valakinek szünet kell a párjától és csak a haverokkal tud kikapcsolódni.

2020. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha a te esetedben nem tartja be a korlátázást, akkor a haverja miért kivétel?

Vannak bajon fejben...

2020. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

amit még hozzátennék,hogy a nagy barátja akit most a menedékének hívott mikor beteg volt a párom több hónapig nem is érdeklödött felőle és kiröhögte. Természetesen én ott voltam vele és teljesen azt éreztette,hogy jól érzi velem magát. Mégegyszer ismétlem nekem nem lenne probléma a találkozás mert kell mindkenkinek külön töltött idő a párjától.

Szerintem is inkább érzelmi dolog van most a háttérben. Sanszos hogy már megint elmúltak felém az érzései és elege van. Tisztázni fogom vele.. Köszönöm a válaszokat.

2020. ápr. 6. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!