Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarátnő gond: mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnő gond: mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz és helyenként kusza, megpróbálom a legjobbat összehozni. Szóval:


Kb 1,5 éve találkoztam életem első szerelmével, el sem hittem, hogy ilyen tökéletes lehet. Ő idősebb nálam, 33 éves férfi, én 24 lány. Előtte 10 évig kapcsolatban élt, el is jegyezte a barátnőjét, de aztán szétmentek, mert a csaj olyan szinten mentális beteg, hogy 2 éve nem hagyta el a házát, kb csak az ágyban fekszik. (A lány akart szakítani). (Megismerkedésünk előtt már 2 évvel szakítottak, tehát nem miattam!) az ex egy másik városban él, tőlünk kb 300km-re, amióta szakítottak nem találkoztak.

Az elejétől kezdve vannak “furcsa” dolgok:

-amikor randiztunk, addig a kezemet se fogta meg, se csók se semmi amíg nem számolt be a létezésemről az exnek

- a közös képek a nővel hónapokig kint voltak a polcon, még mondtam is neki hogy ideje lenne leszedni, de semmi nem történt

- amikor először megcsókolt, közölte, hogy most BORZALMASAN érzi magát mert nem mondta el még mindig a nőnek, de már nem bírt várni (itt komolyan elgondolkodtam, hogy otthagyom)

-kiderült, hogy ők még hetente hívják egymást, beszélgetnek telefonon..

Most együtt lakunk a barátommal (egyelőre csak fél évre egy másik városban ahol Ő dolgozik én meg a gyakorlatomat csinálom)

Most is szinte minden másnap órákat dumálnak a telefonon, a csaj minden hülyeségért felhívja, hogy pl most rendeljen neki ebből a boltból ezt, a másikból azt stb.. amúgy a nő a szüleivel él, szóval nincs egyedül hagyva.. ha mondom a barátomnak, hogy nekem ez azért elég rosszul esik, akkor leszól, hogy mit vagyok féltékeny, miért nem bízom benne, ő csak segíteni akar szegény lánynak..

Apukám orvos, múlt héten küldött nekünk ffp3 maszkokat, kézfertőtlenítőt stb.. MINDET elküldte a csajnak a megkérdezésem nélkül.. ezen elég jól kiakadtam (mert minek kell a csajnak 30db ha ki se megy a házból ugye), illetve nem is ez az egy eset volt a kiakadásom fő tárgya, hanem minden eddigi.. erre leüvöltött, hogy márpedig neki kötelessége segíteni és a csaj amúgy ís csak sürgősségi ügyekben hívja (sürgősségi ügy= új pulcsit rendelni, pizzát rendelni, könyvet rendelni?!) és hogy miért vagyok ilyen gyerekes, és ez ezután is így lesz és ha én ezt nem tudom tolerálni akkor mehetek ahova akarok.

Ez nagyon durván fájt. Oké, lehet, hogy gyerekes vagyok és túlreagáltam én is, de azért ahelyett hogy annyit mondott volna legalább, hogy jó akkor nem minden másnap csak heti 1x fogok pl vele beszélni, rögtön kijelentette hogy mehetek..

nem tudom ti hogy látjátok, de nekem ez mind azt bizonyítja, hogy az-ex menyasszony van és lesz is az első helyen, én meg abszolút tökmindegy mit csinálok

Ezerszer próbáltam beszélni erről, de mindig ott lyukadunk ki, hogy nem értem mert gyerekes vagyok, sosem volt hosszú kapcsolatom stb...

Mi a véleményetek?



2020. ápr. 6. 12:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van és jogos minden kiakadásod. Csak azt nem értem miért tűröd el ezt, kristálytiszta hogy te csak a második vagy. Meddig hagyod még magad megalázni?
2020. ápr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért lennél gyerekes.


Ha foglalkozni akar az exével, akkor hát tegye, de téged hagyjon ki ebbōl.


Az már a te problémád, hogy kötōdsz egy ilyen emberhez, aki ennyire nem lèpett túl az exen.. a helyedben már az elején békén hagytam volna, nem szívesen gabalyodnék ilyen kapcsolatba. Azt nem tudom, hogy téged mi vitt rá arra, hogy összeköltözz vele, de akkor már idd meg a levét.


Nem is értem, hogy mi a kérdéses számodra, hiszen elég egyértelmū, hogy mi a helyzet...

2020. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várj a csodára, úgy tűnik, a barátod nem tudja elengedni az exét, hiába szakítottak. Fiatal vagy még, adj esélyt inkább másoknak.
2020. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Èn azt gondolom, hogy nemcsak az exbarátnőnek vannak mentális problèmái, hanem a párosnak is, elèg erősen.

Ez még hogy gyerekesnek titulal tipikus "vèdekezès", mert èrtelmeset nem tud erre mondani, könnyebb rád hárítani, manipulálni. De anproblèma vele van, ezek a dolgok amiket leírták abszolút nem normálisak, ès senki nem is tűrnè meg!

Èn azt ajánlom rövid úton dobd ki a bánatba, ès kezdj új èletet.

2020. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts!
2020. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"ha én ezt nem tudom tolerálni akkor mehetek ahova akarok."


Ez is gusztustalan manipuláció. Tudja, hogy szereted, ès úgy sem hagymás ott, így ennyivel le is tudhatja a problèmát. Elfogadom, hogyha elkezdtèl volna csomagolni, ment volna a szavatkozas, hogy nem úgy gondolta...

Nem, nem reagalod túl! Kicsit sem. Más már règ kidobta volna, vagy össze se jön vele azok után amiket az elejèn előadott.

2020. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Azt gondolom, hogy ugyanolyan gáz vagy mint a pasi. Lehet nyugodtan lepontozni, de nem értem miért jó Neked lábtörlőnek beállni egy ilyen ember mellett, mikor sokkal jobbat is találhatnál. Én már rég kiábrándultam volna, képtelen lettem volna lefeküdni vele pl. a csókolózás után tett kijelentése után. Abban a miniutumban szakadt volna meg minden kapcsolat. De kár koptatnia itt a száját bárkinek Téged úgysem fog izgatni egy válasz sem, majd benyög Neked egy ,,tudod, hogy szeretlek bébi" dumát és dalolva teríted ki magad a küszöb elé lábtörlőnek.


Ja amúgy olyan király, hogy ti itt játszadoztok 30db ffp3-as maszkokkal,én pedig mint intenzív szakápoló aki intenzív osztályon dolgozik mindent megteszek, hogy spórolni tudjak vele (törölgetem fertőtlenítem, hogy a másik műszaknak is jusson) + eszemben sincs hazahurcolni (nem is lehet mert ellenőrzik)


További jó szótakozást!

2020. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a véleményt!

Kedves 7-es,

1.) apukám nem a kórházból hozta haza a maszkokat. Vette őket még januárban!

2.) de igenis izgat a vélemény, ezért írtam ki a kérdést

2020. ápr. 6. 14:08
 9/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem megbántani akartalak , de felhúzott a kérdés, a pasi viselkedése, igen az is, hogy az ffp3-as maszkok amiket én alig merek kibontani egy buta liba kezébe kerültek. Illetve az is, hogy ilyen emberre pazarlod az időd aki ennyire undorító.
2020. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Lehet hogy egy buta liba vagyok a pasi miatt, de a maszkok nem az én kezembe kerültek. Ő vette át a csomagot és küldte is tovább azzal a lendülettel. Akkor tudtam meg, hogy jött csomag amikor apa 2 nappal később felhîvott hogy megkaptuk-e.. nyilván én is ismerem a helyzet súlyosságát és nem játszanék velük vagy pazarolnám őket feleslegesen
2020. ápr. 6. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!