Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja nem láttam a párom, mert a jelenlegi helyzetben szerinte egyáltalán nem biztonságos, hogy találkozzunk. Külön városban élünk, ő otthonról dolgozik ebben a helyzetben. Én szerettem volna, hogy ebben az időszakban együtt legyünk, én egyedül élek, nalam is tudott volna dolgozni, olyan a munkája. Így haza sem kellett volna neki menni, nyilván nem azt vártam, hogy járkáljon. De ő nem akar kockáztatni, majd ha biztonságosnak ítéli a helyzetet... Ez szerintem lehet nyár is. Én is elővigyázatos vagyok, nem bagatelizalom el a helyzetet, egészségügyben dolgozom. De szerintem az, hogy ha előjött volna és nalam marad nem aránytalan veszély.Tudom, hogy másoknak sokkal nagyobb problémái vannak, csak érdekel a véleményetek. 28/N
2020. ápr. 6. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyi ideje vagytok együtt. Felnőtt embereknél azért akik nem 2 napja vannak együtt szerintem ha ennyire minden lehetőség adott akkor össze lehetne bútorozni.

Nyilván rizikófaktor, hogy egészségügyben dolgozol, bármit hazavihetsz. De nekem elég fura, hogy egy felnőtt embernek meg se fordul a fejében, hogy ha még nem is véglegesen de legalább a helyzetre való tekintettel összeköltözzön a párjával. Nekem is rosszul esne, minden feltétel adott ahhoz, hogy odaköltözzön ideiglenesen. Nekem nem lenne jó jel ha inkább azt választaná, hogy hónapokig nem látjuk egymást.

2020. ápr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján én oda költöztem volna hozzád, de nem tudjuk az okát, hogy a fiú miért nem így gondolkozik...
2020. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!