Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek hiba, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek hiba, vagy nem kellene tegyem?

Figyelt kérdés

Az exemmel napi szinten beszélgetünk, ő egy másik országban él. Sosem fogok valószínűleg találkozni vele. Nem vagyok már szerelmes bele, semmit nem akarok tőle. Érdekel, hogy van, ennyi. Részéről is ez a helyzet. Barátok maradtunk, úgy mondanám, hogy egy jó badarság maradt köztünk. Én ennek örülök. Ezt én nem titkoltam az aktuális barátom előtt. Tudja, hogy beszélek az exemmel, és zavarja. Látta (nem dugdosom a telefonom). Olyat is látott, hogy szivecskét küldtünk egymásnak. Szerintem ez nem erős. Ez csak egy barátság. Szerinte meg az. Szerintetek?

PS lehetne kulturáltan?



2020. ápr. 6. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A szívecskézés barátok között is túlzás ha elmúltatok már 15 évesek. Ez mindenkit zavarna, túlzásba viszed.
2020. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy érdekel mi van vele, egyáltalán nem normális, hogy napi szinten kommunikáltok. Ezt az időt a jelenlegi párodra is fordíthatnád.
2020. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Megértem, hogy zavarja a barátodat, én sem örülnék neki.

Én egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot, soha nem is tartottam. Nem hiszek abban, hogy megmaradhat a barátság. Vannak barátaim, velük barátkozom, nem az exeimmel.


33N

2020. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem érdekel, azzal nem beszélgetek napi szinten, meg nem küldözgetek neki szívecskéket.
2020. ápr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

egyik exemmel én is jóban maradtam,de csak azért,mert nem is szerettem soha úgy igazán. Emiatt könnyen ment az,hogy barátsággá formáljam át .

De akikbee nagyon szerlemes voltam képtelen lennék továbbra is tartani a kapcsoaltot és az tényleg furcsa lenne nekem is.

2020. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Jaj dehogy csak barátság ez...attól, hogy te nem vagy tisztában saját magaddal még nem az.


Felnőttként még a legjobb barátommal sem vagyok napi kapcsolatban a szivecskék az meg...hát pont baráti jelentésűek... Mi?

2020. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En a szivecskeig meg elfogadnam, hogy csak baratsag, az exednek nincs oka a feltekenysegre. De mig szivecske baratnok kozt artalmatlan, ebben a helyzetben, ha valoban kolcsonosen nincs erzelem, akkor minimum tapintatlansag, vagy inkabb provokacio a baratod fele. Nem ertem, kulon egy megteveszto szimbolummal miert kell a sztorit osszezavarni ugy, hogy az isten se higgyen neked.
2020. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

A hiba nem a mostani párod rosszallásában, hanem a Te viszonyodban van az exed irányában. Én sem tűrném el Neked.

Ffi.

2020. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most komolyan meg kellett kérdezni?

Bár az is sokat elárul, hogy nem akarod magadnak se beismerni..

2020. ápr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem nosztalgiáztok, évődtök, szívecskéztek, akkor nem lenne erős. Ez így erős. Ok, hogy érdekel mi van, na de napi szinten..... Zavarna engem is, hogy az ex ennyire benne van az életemben. Nem féltékenységből, de az anyós, postás, haver, apehellenőr se lihegjen már ennyire a nyakamban.

Nem vennélek túl komolyan.

2020. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!