Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha emiatt kiábrándultam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha emiatt kiábrándultam a pasimból?

Figyelt kérdés

Úgy három hónapja megismerkedtem egy nagyon helyes férfival. Minden rendben volt, megismerkedtünk egymással és kölcsönös,erős vonzalom alakult ki közöttünk.

Egy hónapja érkeztünk el arra a pontra,hogy lefeküdjünk egymással.

Amikor sor került az együttlétre és levetkőztünk akkor megláttam,hogy férfi tangát hord.

Ez nagyon sokkolt,és a szex nem volt az igazi köztünk.

Legalábbis ez a felfedezés engem végig nagyon zavart.

Két nap múlva ismét találkoztunk és ismét tangát vett fel de ezúttal nőit..

Ez már nekem tényleg sok volt és azt mondtam neki,hogy úgy érzem elrontottam a gyomromat.

Persze erre meglepődött de nem szólt semmit tudomásul vette,hogy haza megyek.

Azóta csak telefonon,interneten beszélünk a karanténosdi okán.

Már akar velem újra találkozni.Én viszont még mindig nem tettem túl magam a dolgon. Nagyon frusztrál ez a tanga dolog,számomra nagyon kiábrándító volt.Tudom talán felszínes vagyok,meg prűd. Azzal is tisztában vagyok,hogy mindenki azt horda amit akar.

De nem érzem már így iránta azt a szexuális vonzalmat amit azelőtt.

Másrészt viszont emberileg szimpatizálok vele..


2020. ápr. 6. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Esetleg kérdezz rá mi ez nála....
2020. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Megértelek, ez számomra is kiábránduláshoz és a kapcsolat végéhez vezetne!
2020. ápr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Hány éves vagy nyuszicsibe hogy nem tudod eldönteni mi a jó neked és mi nem?

A "nagyon helyes" férfi egy aberrált gyökér női tangában.

De nem gond, mert nagyon helyes mi?

Egyáltalán hogy tudsz rá férfiként tekinteni????!!!

Ez téged is minősít.

Szánalmas...

2020. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Az a gáz, hogy ilyen kamu marhaságokat írsz ki
2020. ápr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
érthető a kiábrándultság
2020. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Érthető a reakciód. A pasi kattant, és nem kicsit. Konkrétan egy aberrált gyökér. Lapát, még csak magyarázatot sem kell adnod neki. (Gondolj bele, lehet, hogy legközelebb csipkés franciabugyiban lenne). Ez egy aberrált p..öcs.
2020. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mas tudja magarol, hogy crossdresser, es idoben szol. Vagy legalabbis nem lepodik meg a meglepestes lattan.

Nem is ezen csodalkozom, hogy o ilyen, hanem hogy mire szamitott.

2020. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem elég fura egy olyan kapcsolatkezdemény, ahol ha meglátsz egy ilyen számodra megbotránkoztató dolgot, nem teszed szóvá, nem kérdezel rá, Kommunikálj édesem.
2020. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Szeirntem ha ennyire jól kijöttök amúgy akkor ciki nem ciki beszéljetek róla.. Kérdezd meg őt mi vonza ebben vagy mióta vagy miért hogy jobban megérthesd és utána szerintem biztosan lehet egy kompromisszumot kötni ezzel kapcsolatban ami neked is esetleg megfelel vagy belefér még
2020. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!