Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem a pasit friendzone...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem a pasit friendzone-ba?

Figyelt kérdés

Egy régebbi ismerősről van szó, múltkor össze futottunk és sétáltunk egyet, gondolom azt hiszi nincs párom mert az előzőt tudja,hogy már nincs meg , de azóta 2 hónapja összejöttem egy másikkal, csak nincs kint kép vele és így gondolom azt hiszi nincs senkim.

Találkozni akarna újra , most mit mondjak neki? Én találkoznék vele így is


2020. ápr. 8. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pasi: Lenne kedved találkozni holnap?

Te: Szívesen találkozom veled, mert kedvellek, mint barátot. De részemről több nem opció, boldog vagyok a Pityuval.

2020. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor nem lesz neki csalódás ,hogy azt hitte nincs pasim most meg benyögöm,hogy amúgy van?
2020. ápr. 8. 09:22
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
94%

De, az lesz :D

Te meg gonosz qrva leszel a szemében.


Na és?

2020. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Miért nem mondtad meg neki már az elején, hogy mi a helyzet, akkor ő is tudott volna dönteni, hogy hogyan tovább. Így meg most beetetted, és jogosan fog neki zokon esni, ha megtudja az igazságot. Játszadozol vele, utána meg megsértődsz, ha leqrváz. Másrészt meg ha neked ott a kapcsolatod, minek találkoznál egy olyan férfival, aki feltehetően többet akar tőled barátságnál?
2020. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Neki így is úgy is csalódás lesz, neked meg csak simán szükséged van egy hülyére aki szórakoztat.
2020. ápr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csalódás lesz neki de ha később mondod meg amikor már beleélni magát hogy találkozgattok, meg nagyobb.
2020. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legyél már vele őszinte!! Nem hiszem hogy olyan nehéz lenne.... ez a barátom- zóna egy akkora baromság, sok nő teljesen meggondolatlanul tart fenn hiú ábrándokat bizonyos férfiakban ezáltal. Be kéne már fejezni ezt.
2020. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld magad, manapság nem divat más nők körében sem. Gyere össze másik 3mal párhuzamosan, hisz még lehet nem? Tényleg nem kell szégyellősködni, pofát sem kell növeszteni manapság hozzá. Jönnek majd a pártolók, igy kell ezt csinálni. Én férfiként mivel 100kg vagyok izmos, reggelente ha kimegyek az utcára pofán vágok mindenkit, mert megtehetem. Nem ütnek vissza, s ha megtehetem miért ne? Nincs igazam? Te is megteheted h egyszerre 5 kapcsolatod van. K. vagy. És? Érdekel valaki véleménye? Naugye..
2020. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!