Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családomnak igaza van?

Figyelt kérdés

Barátommal 6 hónapja vagyunk együtt. Ő 26 éves én pedig 19.

Előttem volt egy komoly kapcsolata,ami 4 évig tartott és tavaly nyár elején lett vége, a barátnője szakított vele. Amikor összejöttünk mindkettőnk szülei örültek. A barátomról tudni kell,hogy elég nehezen mutatja ki az érzelmeit,igazából mióta együtt vagyunk sokat változott már. De nagyon hiányzik,hogy nem beszél. Nem tudja kimondani az érzelmeit,hogy mit érez,szeret...ilyeneket.

Ezért én sokszor úgyis éreztem,nem szerelmes belém. Amikor ezt felhoztam neki,azt mondta hogy ő nem ilyen tìpus,de szeret engem,de nem azzal a tini szerelemmel amire lehet én vágyom,ő ilyen.

A volt barátnőjétől visszahallottam,hogy a srác nem ilyen amikor szerelmes...ez olyan rosszul esett,de úgy gondolom a szakítás is hatással lehetett rá és az miatt is megváltozhatott.

A családom is mindig azzal jön,hogy ez a kapcsolat egyoldalú,ő nem szerelmes belém,nem látják hogy "lángol"..és ilyenkor mindig azzal jönnek,hogy ő még az exét szereti,mert ott "lángolt", vele nem így viselkedett. Ez nekem olyan rosszul esik. Nem tudom mit tegyek,teljesen összezavarnak. Bocsi,ha kicsit hosszú lett,csak olyan jól esett kiírni magamból. Köszi,ha segítetek❤


2020. ápr. 8. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy külső szemlélő valószínűleg reálisabban tiszta fejjel tudja áttekinteni a helyzetet mint aki benne van. Lehetséges hogy van igazságtartalma amit mondanak neked de a helyedben ezeket a gondolatokat elhesegetném. 40/F. Törődjetek minnél többet egymással.
2020. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az exétől kérdezted, hogy milyen, amikor szerelmes? Hogy lehetsz ennyire buta? Biztos, hogy pont az a nő, aki kidobta, jól fog nyilatkozni róla...

Érezned kell, hogy szeret-e. Nem szavai számítanak, hanem a tettek. Apró, de rendszeres figyelmességek, kedvességek.

2020. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dehooogy kérdeztem tőle,legjobb barátnőm jóba van vele és neki mondta.
2020. ápr. 8. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a megérzésed ezzel kapcsolatban? Zárd ki a körülményeket, és gondold át. A megérzésein mindig ott vannak nekünk, csak piszkosul nehéz hinni nekik.
2020. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Eloszor is, meg sokkal fiatalabb volt akkor. Ennyi ido alatt valtozason megy keresztul mindenki. Tenyleg volt egy szakitasa. O is mas lett, es azt el lehetne fogadni, hogy mashogy szeret. Nem jelenti azt, hogy az exet akarja vissza.

Az exbaratno akkor is lehet feltekeny, ha o dobta. Nem szeretik nezni emberek az ujat, bar ez onzes.

A csaladnak nagyon nem kene beleszolnia.

Ahogy te erzed.

2020. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!