Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek ilyen lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek ilyen lánnyal, illetve be kerülnétek ilyen családba?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel, de mivel nagyon nehéz természetű, stresszes, hamar felhúzza magát szinte mindenen, már a 3. hónaptól kb. napi szinten csak a vita megy. Nem beszélgethetek lányokkal, a facemat le ellenőrzi random időpontokban, nélküle nem mehetek sehová, nagyon nehéz neki valamit elmagyarázni, megbeszélni vele, mert kiforgatja a szavaidat, olyat mond neked, hogy "takarodj a g***be mert te be szeretnél ülni étterembe kajálni egyet (neki ment a busza már haza).


A családja: már az elején nem voltam nekik szimpatikus, egyből a hátam mögött mondták, hogy az autót biztosan illegálisan vettem, mert mi az hogy a nagymama csak nyugdíjas korára tudott kihozni újabb típusú autót, én meg 19 évesen vettem egy 4 éves skoda fabia 3-at (ami fapados). Ha jött ajánlott levelem, felbontotta a nagymama, mert hozzájuk vagyok bejelentve így jogát érezte hozzá. Az egész családja hatalmaskodó, megsértődnek azon, ha a lány nem beszélget velük annyit, ha nincs annyit otthon (hiszen már húsz éves, megvan a saját élete).


Illetve nektek szimpatikus lenne, hogy a lány úgy ugrik mindig ahogy ők fütyülnek? Tehát ha például ő szeretné a Karácsonyt velem tölteni, de nekik nem tetszik, akkor inkább otthon marad a családdal, vagy ha nem tetszik nekik, hogy találkozunk akkor szintén nekik kedvez. Az anyja elnyomó, katonás típus. Engem be fenyegettek azzal, hogy a korona virus miatt ha be teszem a lábam az udvarba, akkor rögtön kijelentenek onnan engem, de a nagymama azzal nem védi a nagypapát ha ő meg megy kirándulni, csavarog, és több családtaggal is találkozik a házban. Szimplán őt nem érdekelte, ha én az utcán megfagyok.


Összességében mi a véleményetek erről?


20/l 22/f



2020. ápr. 8. 10:42
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Ja és már lehúztak engem is eléggé lelkileg. Egyébként a lány velem tervezi az életét, de nem tudom így elképzelni, ha a szülőknek kedvez mindig automatikusan, ha nekik nem tetszik valami, és nem áll a sarkára.
2020. ápr. 8. 10:43
 2/32 anonim ***** válasza:
6%
Ha jók a mellei akkor simán. A jó nőkért mindent el lehet tűrni. Miből vettél 19 évesen hármas fabiát?
2020. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
85%

Még oda se értem a család bekezdéshez, már akkor páros lábbal rúgtam volna ki a féltékeny, agresszív pofáját. A család meg a hozzájuk való viszonya csak rátett az egészre egy lapáttal.

De te se lehetsz jobb, ha még mindig nem dobtad ki, ezek szerint valamit csak képes vagy rajta szeretni és ez mindent elárul rólad.

2020. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%

Már az első bekezdésnél az volt a benyomásom, hogy kuka.

A másodiknál már kifejezetten azt éreztem, hogy menekülni kell!!

Nagyon kiszolgáltatott vagy. Így akarod élni az életed?

(Nő vagyok, de nem szállnék bele egy ilyen kapcsolatba, nem akarnék ennek a családnak a tagja lenni.)

2020. ápr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Nekem ez így elfogadhatatlan lenne, neked nem az? Valszeg nem, úgy látom.
2020. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Ausztriában dolgoztam majdnem fél évet, és úgy vettem a Fabiat.


Igen, kiszolgáltatott helyzetben vagyok, mert oda vagyok bejelentve, és a vírus miatt nem tudok nagyon mozogni, hogy el tudjak menni onnan. Egyébként már magam sem tudom mit szeretek benne. Talán a hűségét, nem tudom.

2020. ápr. 8. 10:56
 7/32 anonim ***** válasza:
11%

Ha van érettségije, akkor igen.

21 F

2020. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy igen tipikus magyar gondolkodás , vegyünk új autót, meg béjemwét, nem baj ha nincs saját lakásunk, és együtt nyomorgunk egy utálatos familiával.

Összességében ez a vélemény. Ha lenne saját , vagy hitelezett lakásod most nem lenne ilyen problémád.

A csaj meg elhajtanám az ist.n fa.zára.....

2020. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

Nem kotelezo a bejelentett cimen lakni, csak ide-oda utazgatni tilos tobb haztartas kozott. Tehat mar most ha volna hova, lepj le. Maskulonben par honapig tarts ki, a rendkivuli allapot vegeig.

Nehogy terhes legyen!

Szakitas. Vissza se nezni. Soha, semmit ezzel az egesz remalommal.

2020. ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
42%
Én választás elé állítanám vagy én bizonyos feltételekkel vagy hagyjuk a faszba. 40/F. Ez így semmi jóra nem vezet!
2020. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!