Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a párotok azért szakít veletek vagy mondja azt hogy ne beszéljünk inkább mert nem szeretnék találkozni vele a járvány miatt mivel mindketten szülőknél lakunk még és idősek stb?

Figyelt kérdés
Tehát mindketten szülőknél vagyunk. Mondtam neki h most biztos nem találkozunk mert én is krónikus beteg vagyok na meg idősek a szüleim. Erre ő kijelenti hogy ő nem beteg ( érzi) és az ő szülei nem öregek. De mondtam neki többször hogy az én szüleim igen. Megsértődött erre hogy én hanyagolom és elkezdett zsarolni hogy a távkapcsolatok nem bírják sokáig stb. Pár napra rá megint elkezdte ezt a témát és mondta hogy inkább ne beszéljünk. Nem érti meg a dolog súlyosságát. Már nem is beszélünk egy jó ideje. Annyira buta a gondolkodása hogy szörnyű. Itt jött ki a valódi énje hogy mikor lehet rá számítani stb.

2020. ápr. 8. 11:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
40%
Hisztisqrva, ki kell bszni, majd magába száll
2020. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
Lehet dobni nyugodtan, ha ennyire nem megértő.
2020. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
és ez a legnagyobb gondja h mi lesz ha a vírus eltart nyáron még és nem tud menni strandra se nyaralni stb. Mondtam neki h ennyi bajod legyen. Teszem hozzá egy igénytelen család akiknél a higiénia nulla és még egy gyógyszer sincs náluk ha valami lenne.
2020. ápr. 8. 11:47
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
#1 miről beszélsz? Fiúról lehet szó, honnan veszed hogy lányról?
2020. ápr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
lányról van szó
2020. ápr. 8. 11:50
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
4: aki ilyen hisztit lenyom, az akkor is hisztis qrva, ha farka van. Egy férfi és egy normális nő nem művel le ilyen műsort. Csak a kislányok
2020. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor én tévedtem. Durva.
2020. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
na szerintetek? Elképesztő hogy ennyire nem megértő. Rám sem írna vagy keresne hogy bocs igazad van hülye voltam. Nem értem hogy nem lehet ezen elgondolkodni. Bár ezek után én gondolkozom el hogy mehet lapátra
2020. ápr. 8. 11:54
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
Örülj neki, hogy most jött ki az igazi énje, nem pedig házasság és gyerekek után. A büdös életben nem lennék rá többet kíváncsi ezek után, fog fel úgy, hogy még időben megszabadultál tőle.
2020. ápr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Más is zavaró volt benne szóval. De azért elgondolkodtató hogy milyenek is valójában amikor egy ilyen helyzetbe megfutamodnak. De arra is gondoltam, hogy direkt így csinálta provokálásból
2020. ápr. 8. 13:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!