Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha a parom ebben nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a parom ebben nem ert egy? Az egyik kedves kis rokona elkezdett neki savazni es valótlan dolgokat állítani rolam.

Figyelt kérdés

Az illetot kirugtak es az engem savazo rokon nem erti, hogy HR-eskent miert nem vagyok hajlandó felretenni, hogy rosszakat es hazug dolgokat mondott rolam, mert o munkanelkuli lesz es segitseg kell neki.Az illeto a mai napig nem kert bocsánatot, es nem is o keresett meg, hogy segitsek.

A legszomorubb, hogy a parom ennek a cafkanak ad igazat es nem tette helyre, hogy ne allitson rolam olyan dolgokat, amik nem igazak.


2020. ápr. 8. 13:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzateszem nem toborzo vagyok.
2020. ápr. 8. 13:41
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondod meg te a rokonnak korrekt módon, hogy mi a véleményed róla. Neked kellene tisztáznod vele, hogy miket és miért mondott rólad dolgokat.
2020. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben a helyzetben nem állna ki mellettem és nem hinne nekem, akkor nem lennék rá többet kíváncsi. Főleg, ha annyira buta, hogy fogalma sincs arról, hogy ebben a helyzetben még csak nem is a HRes dönt.
2020. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Én ezért szakítanék a büdös francba.
2020. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy az en felelossegem lenne a kozeledes, o kezdett el olyanert szidni, hogy en nem kerestem ot, amikor a pasija sokadszorra dobta, mert egy kiallhatatlan nőszemély, akit eddig minden pasija dobott, mert kiidegelte az osszeset. Amikor legutóbb szetmentek ott voltam neki hetekig pedig nem az en dolgom lenne. Majd legutóbb kitalálta, hogy en nem akartam neki segiteni bekerulni a ceghez mar akkor... Hozzateszem elkuldtem egy toborzonak az önéletrajzat, arról nem en tehetek, hogy nem felelt meg, de ezert is engem savazott, hogy megigertem. Nem azt ígértem, hogy bejutottatom, ez ott van irasban. Tegnap megtudta a paromtol miután kiakadtam, hogy megtortent akkor, amot megigertem, szerintetek keresett azota, hogy megbeszeljuk vagy elnézést kerjen? Nem gondolom, hogy Itt nekem kene kezdemenyezni barmit is, mert csak melegebb éghajlatra tudnám elkuldeni a cafkat.
2020. ápr. 8. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!