Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha ráírtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha ráírtam egy fiúra, ő ennek örült, de nem dobott fel semmit, és ha nem írok tovább akkor ő sem?

Figyelt kérdés

Boldogan és sokat is válaszolt a kérdésekre, általam felhozott témákra, de miután én abbahagytam, nem reagáltam ő sem írt már egyáltalán. Jó lett volna ha ő is kezdeményez valamit. Ha nyűg lettem volna, akkor miért volt ilyen “aktív”?

(Élőben jól elvagyunk)



2020. ápr. 8. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy annyira nem érdekled, vagy nincs ötlete, mit írjon.
2020. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lát benne perspektívát, vagy akadályoztatva van. Majd elválik. Ha nem jelentkezik, akkor felejtsd el, bármennyire szivélyeskedett eddig.
2020. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled igazán! Erőltetted és erőltetett az egész
2020. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt erőltetett. Ha valaki engem nem érdekel akkor nem írok neki ilyen sokat, ilyen pozitívan. Ezért érthetetlen számomra. Ha nyűg vagyok akkor ignoráljon, de nem ez történt. Folyamatosan írt írt, de nem magától, csak az én dolgaimra reflektálva.
2020. ápr. 8. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Mivel ráírtál, normális volt és válaszolt. Ennyi. Miért kéne kezdeményeznie, ha nem akar többet?

Hány évesek vagytok? Te nem szoktál néha beszélgetni olyanokkal, akikkel nem akarsz összejönni, vagy mi?

2020. ápr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az hogy csak azokra reflektált, amiket kérdeztél tök egyértelmű, hogy nem akarta fenntartani a beszélgetést, mert ha valaki érdekel én is kérdezgetek. Kb. megvárta míg kifogysz a témákból. És azért válaszolgatott ettől független olyan normálisan, mert nem egy bunkó típus.
2020. ápr. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ennél még az is jobb lett volna ha nem ír, vagy nagyon flegma:DD
2020. ápr. 9. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!