Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megőrült?! Ezt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megőrült?! Ezt nem néztem ki belőle.

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem, a barátomról van szó, a kapcsolatunk elején maga a tökély volt, udvarias figyelmes, odaadó, mindig kisebb nagyobb ajándékokat kaptam tőle egyszóval minden a legnagyobb rendben volt. Ez volt 7 hónapja és azóta mintha kicserélték volna. Azt tudni kell, hogy a munkahelyemen van egy srác aki hát hogy úgy mondjam hajt rám és egyszer mikor a munkahely parkolójában sétáltam utolért és mondta, hogy szeretne elhívni sétálni meg moziba én meg egyből mondtam neki persze kedvesen, hogy ne haragudj de van barátom és ez pont egy olyan napon volt mikor eljött értem a barátom kocsival és látta ahogy ezzel a sráccal beszélgetek. Kérdőre is vont de elmondtam neki az igazat, hogy semmi nincs köztünk aranyosan próbálkozik de visszautasítottam, a kocsiba húzta a száját nem szólt semmit, de amint hazaértünk kérdezte hogy most akkor ki is ez a gyökér akivel találkozgatok? Mondom egyáltalán nem találkozgatok vele egyszerűen a munkatársam, erre olyanokat vágott a fejemhez, hogy ha még egyszer meglátja velem elvágja a torkát utána meg az enyémet is. Nem hittem a fülemnek de már nyúlt a kés felé én meg annyira megijedtem hogy azt mondtam neki, hogy menjen haza és ne közeledjen, amire feldühödött és többször a falhoz vágott meg megpofozott és már nyúlt volna oda is de ellöktem magamtól és mondtam neki hogy hagyjon békén, hazament de már nem merek találkozni vele mert egyszerűen ezt én nem tudom elhinni, az ijesztő az egészben hogy pár napja mikor ez történt eljött a lakásom elé de nem mertem beengedni mert előtte nap is fenyegetőzött, hogy megöli a munkatársamat meg az anyámat is és ezt nem ordibálva mondta hanem nyugodt hangon még életemben nem féltem annyira mint akkor és utána pár perccel jött a postás mert levelet hozott és neki meg tök nyugodtan köszönt kedves volt megkérdezte hogy van, barátkozott vele miközben előtte egy 2 perccel fenyegetett hogy megöl. Segítsetek én nem tudom mitévő legyek, az utcára nem merek kimenni egyedül mert nagyon félek tőle. Nem így ismertem meg, ráadásul kiderült hogy sok dologban hazudott, például amikor értem jött mindig kérdeztem tőle, hogy milyen volt a munka, de sosem válaszolt rá csak annyit mondott, hogy "jó" vagy "rossz" de sosem fejtette ki bővebben majd kiderült hogy nincs is munkahelye 2 éve, az anyjától kér mindig kölcsön ezt tőle meg az egyik ismerősétől tudom, ráadásul sosem fizeti vissza mintha ez a világ legtermészetesebb dolga lenne, amíg volt munkahelye folyamatosan késett szinte mindenhonnan kirúgták pár hónap alatt, miközben mindenkinek a kedves oldalát mutatta meg, az anyukámnak is ő nem is tud a dolgairól én is a napokban tudtam meg mert egyszerűen ilyen velem sosem történt még, és nem tudom mit csináljak, nem merek a rendőrségre sem elmenni mert állandóan írja üzenetekben is hogy el ne merjek menni és szólni bárkinek is főleg a rendőrségnek, de aki a közelében mozog az azt mondja róla hogy kedves ember, nem tudom mit gondoljak.

2020. ápr. 8. 22:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
27%
Elképzelhető, igen :(
2020. ápr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%

A párod egy pszichopata. Tipikus példája.

A rendőrség sajnos ilyen helyzetben nem jó ötlet, nem igazán tudod bizonyítani a dolgot. Gondolom látleletet nem tudtál vetetni. A magyar igazságszolgáltatás nagyjából teljesen csődöt mond ha ilyesmiről van szó.

Viszont létezik jó pár segélyvonal meg szervezet akik tudnak ebben legalább tanácsokkal szolgálni. A legjobb megoldás az lenne ha eltűnnél egy időre távol tőle.

2020. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
6%
Ki milyen virágot szakít...
2020. ápr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%

Pszichopata. Jól benyalta magát, mikor nem tetszik neki valami meg megláttad milyen is valójában.


Az is bizonyítja, hogy két perc alatt lenyugszik és már bratyizik a postással.

2020. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Én nem merek a rendőrségre menni ezzel az előbbiek miatt sem és mondom az a legijesztőbb hogy nem ordibál csak ilyen semleges hangon mondja én nem tudom ezt lekommunikálni vele mert legutóbb is befogta a számat és már majdnem megerőszakolt de végül nem hagytam magam és megütöttem de nem áll le, egyszerűen nem áll le de ha meg valaki kérdőre vonja akkor tagadja, sőt azt mondja én vagyok a hisztis.
2020. ápr. 8. 22:58
 6/39 anonim ***** válasza:
96%

Pedig jelentsd fel, még ha sok haszna nem lesz, akkor is. És ezt vele is kozold. És mindenki mással.

Semmiképpen se talalkozz vele és cserelj zárat, ha van vagy valaha volt kulcsa.

2020. ápr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Pedig folyamatosan írogat hogy találkozni akar és hogy nem gondolta komolyan de én már nem hiszek neki. Szerinte eltúlzom a dolgot, találkozzunk és megbeszéljük egy félreeső helyen. Én nem írok neki vissza de az kizárt hogy ezek után egy senki által nem lakott helyen találkozzak vele. ezeket a dolgokat anyu sem tudja apu pedig pláne, nem is akarom hogy rendőrségi ügy legyen belőle.
2020. ápr. 8. 23:05
 8/39 anonim ***** válasza:
96%
Pszichopata. Jogos a félelmed. Mindenképp cserélj zárat, lehetőleg valami biztonságit. Egyedül ne menj utcára. Akármilyen nyugodt hangon beszél, minden fenyegetését vedd fel, mindenről gyűjts bizonyítékot. Ha például üzenetet ír, mentsd el. A legjobb lenne persze eltűnni a látóköréből, de ez nagyon nehéz😞 Soha ne találkozz vele, akármilyen kedvesen kér!(Lesz majd olyan is.)
2020. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
93%
Igen is menj a rendőrségre. Ments le minden üzenetet amit írt. Ne legyél hülye, mert aztán a híradóban végzed.
2020. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%
Veszélyes ez az ember
2020. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!