Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri így együtt lenni?

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsolatról van szó, 21 és 23 évesek vagyunk. Én komolynak gondoltam (legalábbis amennyire ekkoriban lehet) , viszont a fiú elmondta, hogy őt megrémiszti az elködeleződés. szakítani nem akar, mert "amíg szeret, addig legyünk boldogok", viszont úgy gondolja, hogy a jövőben "más nőkkel akar majd k*rni". Nagyon nehezen tudnék szakítani, viszont ezzel a tudattal együttélni és a kapcsolatban maradni megéri egyáltalán? Félek hogy később még nagyobbat sérülök, de rengeteg olyan kapcsolat működhet, ahol a felek tudják hogy nem egymásnak vannak teremtve. Csak ezt nem mondják ki.. Szerintetek?

2020. ápr. 8. 23:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Hosszútávon semmiképp.
2020. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De egyelőre még maradjak a kapcsolatban?
2020. ápr. 8. 23:24
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
#2 hát nem sok értelme van, de tudod, a te életed
2020. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

" viszont úgy gondolja, hogy a jövőben "más nőkkel akar majd k*rni""


És te még mindig mellette vagy?


Nem azért kérdezem, mert azt mondta, hogy még nem akar elköteleződni, nem tudja, hogy meddig marad melletted.


Hanem azért, mert ez egy ócska tahó, aki egy picit sem szeret téged, csak arra tart, amíg más lehetősége éppen nincs.


Legyen önbecsülésed. Már ezért a mondatért, kifejezésért, úgy rúgtam volna fenékbe, hogy -ahogy régen mondták-, "zúgva száll, mint a győzelmi zászló".

2020. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Ha ezzel a szóhasználattal élt ,akkor már mikor kimondta mutattam volna neki az ajtót.Szerintem ez a legundorítóbb és leg legalacsonyítóbb szóhasználat amit szexre lehet használni( legalábbis szerintem:D).Persze a kisfiúk azt gondolják ez menő.

Ha ő ennyire biztos abban, hogy másokat is akar még k*rni akkor minek vesztegetnéd az idődet rá? Te egy normális és valamerre vezető kapcsolatot keresel? Ha csak simán k*rni akarsz te is akkor maradj vele, de ha nem akkor feleslegesen töltesz mellette időt.

2020. ápr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
csak eddig semmiféle ilyen jelet nem adott. példamutatóan viselkedett mindig, állandóan csak áradoztam róla a barátaimnak, mert sosem találkoztam még ennyire rendes és jószívű emberrel. ezért lepett meg ez az egész, semmiféle előzmémye nem volt a dolgoknak. neki én vagyok az első barátnője, és megértem hogy vágyik kalandokra. de nem tudom mi lett vele, hogy ezt így közölte
2020. ápr. 8. 23:31
 7/26 anonim ***** válasza:
87%
Tökmindegy, úgy is vele maradsz bármit mondunk, nem? :)
2020. ápr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
bárcsak tudnám. együtt élünk, és az enyém a lakás. el sem tudom képzelni, hogy hogyan "raknám ki"
2020. ápr. 8. 23:36
 9/26 anonim ***** válasza:
71%
Majd én kirakom! 😡😋
2020. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

1) Én férfi vagyok de komolyan ezt a szemedbe mondta hogy más nőket akár K..ni és te vele vagy? Hol az önbecsülésed?!


2) Rengeteg olyan kapcsolat mukodik ahol nem egymásnak vannak teremtve..tényleg így képzelem el az életed a langyos f..ban egy nagy megalkuvasban mert lehet hogy nincs?

2020. ápr. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!